DarbaGuru lasītava: grāmatas izaugsmei

Tagad mūsu birojā ir īpaša vieta, kurā krāsim un apkoposim pašizaugsmes un profesionālo literatūru par personāla vadību, pārdošanu, mārketingu un uzņēmējdarbību. Lasītava ir pieejama mūsu birojā, kur ar laiku varēsim baudīt iespaidīgu literatūras kolekciju kopā ar komandu un DarbaGuru draugiem.

Sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook, Instagram un LinkedIn, lai saņemtu jaunāko informāciju par lasītavas papildinājumiem un interesantām grāmatām!

 
Inga Daliba. Kā rekrutēt veiksmīgāk: personāla atlases mārketings. LinkedIn, Facebook un tīklošanas priekšrocības kandidātu uzrunāšanā. (2017)   Foslīna Liza, Dafija Mollija Vesta. Vēsā mierā. Emocijas darba vidē un kā tās palīdz gūt panākumus. (2021)
 
Derkevica-Pilskunga Jolanta, Bunkus Jana. [Vieta grāmatas nosaukumam]: Komunikācija. (2023)   Vigants Lesausks, Inese Murniece. Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās. (2016)
 
Jürgen Salenbacher. Creative Personal Branding: The Strategy to Answer: What’s Next. (2013)   Eric Ries. The Lean Startup: How Today's Entrepreneurs Use Continuous Innovation to Create Radically Successful Businesses. (2011)
 
Simon Sinek. Start with Why: How Great Leaders Inspire Everyone to Take Action. (2009)   John C. Maxwell. The 21 Irrefutable Laws of Leadership: Follow Them and People Will Follow You. (2007)