Par mums

Ja uzņēmuma mērķus vai individuālo profesionālo izaugsmi iztēlojamies kā kalnu virsotni, tad tās sasniegšanai nepieciešami zinoši, talantīgi un motivēti „kalnā kāpēji”. Mēs palīdzam šādus cilvēkus atrast, izmantojot mūsdienīgas personāla atlases metodes.

DarbaGuru ir personāla atlases un konsultāciju uzņēmums, kas specializējas dažādu nozaru speciālistu, vidējā līmeņa vadītāju un administrējošo, asistējošo vakanču atlasē, kā arī sniedz konsultācijas personīgajā zīmolvedībā darba tirgū.

Kāpēc izvēlēties DarbaGuru?

1. Samazinām uzņēmuma laika patēriņu personāla piesaistē no 40 līdz 4 stundām, jo prasmīgi strādājam ar mērķa kandidātiem, izmantojot sociālos tīklus, headhunting un tīklošanu.

2. Minimalizējam risku pieņemt darbā neatbilstošu kandidātu, jo piedāvājam izvērtētus kandidātus ar pārbaudītām rekomendācijām.

3. Vismaz 95% no mūsu atlasītajiem kandidātiem paliek pēc pārbaudes laika uzņēmumā un strādā vairāk nekā divus darba gadus. 

Mēs praktizējam individuālu pieeju katram atlases vai individuālo konsultāciju projektam, iepriekš izzinot vajadzības un piemeklējot piemērotāko risinājumu izvirzītā mērķa sasniegšanai.

DarbaGuru komandas vērtības

Attieksme - pozitīvisms un vērstība uz risinājumu.
Atklātība - izrunāt visu - gan labo, gan slikto, atzīt kļūdas.
Atbildība - izrādīt rūpes un atklāt patiesās vērtības.

Mēs strādājam, lai palīdzētu Jums sasniegt profesionālās virsotnes.

Dalība biedrībās/organizācijās:

Uzņēmuma rekvizīti:

SIA „3A princips”
Reģ. Nr. 40103843255
PVN Nr. LV40103843255
Valentīna iela 16 k-3 - 33, Rīga, LV-1046
Konta Nr. LV53HABA0551039209567
Banka: Swedbank, HABALV22

NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.2/2015
Ar mūsu personas datu aizsardzības speciālistu Lauri Klagišu Jūs varat sazināties pa e-pastu info@datuspecialists.lv.