Par mums

Ja uzņēmuma mērķus vai individuālo profesionālo izaugsmi iztēlojamies kā kalnu virsotni, tad tās sasniegšanai nepieciešami zinoši, talantīgi un motivēti „kalnā kāpēji”. Mēs palīdzam šādus cilvēkus atrast, izmantojot mūsdienīgas personāla atlases metodes. Mēs specializējamies dažādu nozaru speciālistu, operacionālo vadītāju un administrējošo, asistējošo vakanču atlasē, kā arī sniedzam konsultācijas personāla vadības procesu sakārtošanā.

DarbaGuru misija:

palīdzēt sasniegt biznesa un karjeras virsotnes.

DarbaGuru vīzija:

  • būt vadošajam personāla atlases un novērtēšanas uzņēmumam augsti kvalificētu speciālistu un operacionālo vadītāju segmentā;
  • apvienot uzticamus neatkarīgos profesionāļus un radīt sistēmu, kurā ir nepārtraukta un pieaugoša ienākumu plūsma un notiek patīkama izaugsme.

Kāpēc klienti izvēlas DarbaGuru?

  • Personalizēta pieeja katram klientam un katram tā atlases projektam, iedziļināšanās, atgriezeniskās saites sniegšana projekta gaitā un kopsavilkums projektu noslēdzot.
  • Specializējušos rekrutieru komanda, kurā katram ir mērķtiecīgi veidots potenciālo kandidātu kontaktu loks. Mēs protam runāt "kandidātu valodā", ievērojot nozares specifiku un terminoloģiju.
  • Detalizēta un rupīga kandidātu izvērtēšana, sākot no rekomendāciju pārbaudes, testiem līdz kompetenču un tehniskajām intervijām. Līdz ar to tiek samazināts risks pieņemt darbā neatbilstošu kandidātu.
  • Uzņēmuma finanšu, laika un enerģijas ekonomija, izvēloties profesionālu sadarbības partneri personāla piesaistē un novērtēšanā.
  • Garantija pilna cikla atlases projektiem. Pieredze rāda, ka vismaz 90% no mūsu atlasītajiem kandidātiem paliek pēc pārbaudes laika uzņēmumā un strādā vairāk nekā 2 darba gadus. 
  • Strādājam līdz rezultātam.

DarbaGuru vērtības un kultūra

Dalība biedrībās/organizācijās:

  

Sertifikācija emocionālas inteliģences kompetenču novērtējumos:

Uzņēmuma rekvizīti:

SIA „3A princips”
Reģ. Nr. 40103843255
PVN Nr. LV40103843255
Valentīna iela 16 k-3 - 33, Rīga, LV-1083
Konta Nr. LV53HABA0551039209567
Banka: Swedbank, HABALV22

NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.2/2015
Ar mūsu personas datu aizsardzības speciālistu Lauri Klagišu Jūs varat sazināties pa e-pastu info@datuspecialists.lv.