Par mums

Mēs esam pilna cikla HR risinājumu aģentūra, kas piedāvā personāla atlases un head-hunting pakalpojumus, personāla vadības konsultācijas un ārpakalpojuma personāla speciālistu, kandidātu, darbinieku un komandu novērtējumus, emocionālā klimata pētījumus, darba sludinājumu reklāmas kampaņas, aprūpēto darba uzteikumu, apmācības darba komandām, atalgojumu un labumu sistēmas izstrādi u.d.c. uzņēmuma izaugsmei svarīgus risinājumus.

DarbaGuru misija:

palīdzēt sasniegt biznesa un karjeras virsotnes.

DarbaGuru vīzija:

  • piedāvāt pilnu HR pakalpojumu spektru, kas nepieciešams uzņēmuma izaugsmei;
  • apvienot uzticamus neatkarīgos profesionāļus un radīt sistēmu, kurā ir nepārtraukta un pieaugoša ienākumu plūsma un notiek profesionālā un personīgā izaugsme.

Kāpēc klienti izvēlas DarbaGuru?

  • Personalizēta pieeja katram klientam un katram tā atlases projektam, iedziļināšanās, atgriezeniskās saites sniegšana projekta gaitā un kopsavilkums projektu noslēdzot.
  • Specializējušos rekrutieru komanda, kurā katram ir mērķtiecīgi veidots potenciālo kandidātu kontaktu loks. Mēs protam runāt "kandidātu valodā", ievērojot nozares specifiku un terminoloģiju.
  • Detalizēta un rupīga kandidātu izvērtēšana, sākot no rekomendāciju pārbaudes, testiem līdz kompetenču un tehniskajām intervijām. Līdz ar to tiek samazināts risks pieņemt darbā neatbilstošu kandidātu.
  • Uzņēmuma finanšu, laika un enerģijas ekonomija, izvēloties profesionālu sadarbības partneri personāla piesaistē un novērtēšanā.
  • Garantija pilna cikla atlases projektiem. Pieredze rāda, ka vismaz 90% no mūsu atlasītajiem kandidātiem paliek pēc pārbaudes laika uzņēmumā un strādā vairāk nekā 2 darba gadus. 
  • Strādājam līdz rezultātam.

DarbaGuru vērtības un kultūra

Dalība biedrībās/organizācijās:

  

Sertifikācija emocionālas inteliģences kompetenču novērtējumos:

Uzņēmuma rekvizīti:

SIA „3A princips”
Reģ. Nr. 40103843255
PVN Nr. LV40103843255
Valentīna iela 16 k-3 - 33, Rīga, LV-1083
Konta Nr. LV53HABA0551039209567
Banka: Swedbank, HABALV22

NVA izsniegta licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Nr.2/2015
Ar mūsu personas datu aizsardzības speciālistu Lauri Klagišu Jūs varat sazināties pa e-pastu info@datuspecialists.lv.