Profesionāls palīgs ceļā
uz virsotni!

Personāla atlases mārketings

Atrast īstos darbiniekus, atbilstoši uzņēmuma mērķiem, vērtībām un kultūrai & Piesaistīt kandidātus, taupot laiku un resursus

 • NOZARU SPECIĀLISTU un VADĪTĀJU atlase
 • GALVU MEDĪBAS sociālajos tīklos
 • Kandidātu NOVĒRTĒŠANA
 • KONSULTĀCIJAS personāla atlases mārketingā
Uzzini vairāk

Personīgā zīmolvedība darba tirgū

Prezentēt sevi gudri, būt pamanāmam un iekārojamam potenciālajam darba devējam & Augt profesionāli, veidot karjeru

 • Sagatavošanās DARBA INTERVIJAI
 • Profesionāla LINKEDIN profila izveide
 • Darbs ar PERSONĪGO ZĪMOLU
 • KONSULTĀCIJAS profesionālās izaugsmes jautājumos
Uzzini vairāk

DarbaGuru padomi

Lasīt vairāk

Jaunākās vakances

Visas vakances

Ziņas

Visas ziņas

Atsūti savu CV!

Nosūtīt

Atsauksmes

 • Ideju kapitāls, SIA
  Baiba Berovska
  Valdes priekšsēdētāja

  Ja citi uzņēmumi sūdzas par to, ka nevar atrast jaunu darbinieku, tad mana pieredze ir pretēja - sagatavoju sludinājumu, ievietoju kādā no meklēšanas portāliem un interesentu pieteikumi pārpludina e-pasta kastīti. Tā rezultātā mans darba laiks paiet, izskatot iesūtītos pieteikumus, vērtējot tos, atlasot pretendentus klātienes intervijai  un pēc intervijām šauboties par savu izvēli, jo personāla atlase nav mana specialitāte... Pateicoties DarbaGuru, novērtēju iespēju jaunā darbinieka piesaistei atvēlēt tikai kādas 4 stundas, t.i., saruna ar DarbaGuru par mūsu vēlmēm, vajadzībām un piedāvājumu un 3 intervijas dažas nedēļas vēlāk. Vēl pēc nedēļas jaunais darbinieks uzsāka darbu, ko veiksmīgi turpina jau pēc pārbaudes laika beigām. Paldies!

 • AndIT Solutions, SIA
  Ingus Staltmanis
  CEO

  Sadarbība ar DarbaGuru bija ļoti profesionāla. Pirms uzsākt atlasi, tās vadītāja Inga Daliba veica padziļinātu interviju ar mani un maniem kolēģiem. Pēc intervijas tika sastādīts precīzs darba sludinājums un uzsākta atlase. Atrast speciālistus IT nozarē ir izaicinājums, bet salīdzinoši īsā laikā jau tika piedāvāti vairāki kandidāti. Esam apmierināti gan ar izvēlēto kandidātu, gan ar DarbaGuru sadarbības pieredzi. Noteikti ieteiktu DarbaGuru citiem. 

 • Globitex Holding, AS
  Liza Aizupiete
  Valdes priekšsēdētāja

  DarbaGuru bija nozīmīga loma Globitex uzņēmuma attīstības procesā. Ingas Dalibas pieeja katram kandidātam bija rūpīga un profesionāla. Gala intervijām atlasītie kandidāti bija atbilstoši uzņēmuma prasībām tā brīža tirgus situācijā. Paldies par pozitīvo sadarbību!       

 • HL & Partneri, SIA
  Liene Hodgins
  Valdes locekle

  Mani īpaši uzrunāja, ka atlases procesā interneta vide tika izmantota kā labs noderīgu un atbilstošu kontaktu iegūšanas avots. Izveidotajā sadarbībā patika profesionalitāte, precizitāte un attiecību veidošana, kas vērsta uz rezultātu. Rekomendēju “DarbaGuru” personāla atlases procesam arī citos uzņēmumos.

 • Fittero, SIA
  Gints Golmeisters
  Pārdošanas vadītājs

  Sadarbību ar uzņēmumu “DarbaGuru” raksturoju kā pozitīvu, jo veiktajā atlases procesā darbā tika pieņemts prasībām atbilstošs darbinieks. Augstu vērtēju sniegtā pakalpojuma kvalitāti un uzticību, ko raisīja uzņēmuma vadītājas profesionalitāte. Pēc šīs pieredzes varu ieteikt “DarbaGuru” kā personāla atlases pakalpojumu sniedzēju.

 • Mellis grupa, SIA
  Bruno Mellis
  Valdes priekšsēdētājs

  Esam pateicīgi par ieguldīto darbu un vērtējumu. Savu darbinieka izvēli balstījām uz DarbaGuru rekomendācijām un tā izrādījās ļoti veiksmīga. DarbaGuru personāla atlases izvertējumi ir izsmeļoši, kritiski un piesardzīgi, ko ļoti augstu novērtējam. Izvēlētais kandidāts mums šobrīd ir ļoti labs kolēģis un esam laimīgi, ka mums tāds ir.

  DarbaGuru komanda strādā precīzi un ar rūpīgu attieksmi pret izvirzītajiem mērķiem. Uzmanīgi ieklausās velmēs un atbilstoši tām sniedz objektīvu novērtējumu. Inga Daliba ir precīza laikā un atbildīga attiecībā pret sniegto izvērtējumu. Nenoliedzami profesionāla komanda. Noteikti izvēlēsimies sadarboties arī turpmāk un iesaku nešaubīgi uzticēties DarbaGuru speciālistiem un viedoklim.

 • IIZI Brokers, SIA
  Jānis Blumbergs
  Valdes loceklis

  Uzticība, kvalitāte un profesionalitāte ir tas, ar ko man asociējas “IIZI Brokers” un “DarbaGuru” sadarbība. „DarbaGuru” pierādīja, ka ir talanti savā jomā un tam par pierādījumu ir jaunie darbinieki, kuri veiksmīgi ir papildinājuši „IIZI Brokers” komandu. Esmu gandarīts par potenciālā darbinieka novērtēšanas procesu, un pateicoties tam sasniegto rezultātu.