Profesionāls palīgs ceļā
uz virsotni!

Personāla atlases mārketings

Atrast īstos darbiniekus, atbilstoši uzņēmuma mērķiem, vērtībām un kultūrai & Piesaistīt kandidātus, taupot laiku un resursus

 • NOZARU SPECIĀLISTU un VADĪTĀJU atlase
 • GALVU MEDĪBAS sociālajos tīklos
 • Kandidātu NOVĒRTĒŠANA
 • KONSULTĀCIJAS personāla atlases mārketingā
Uzzini vairāk

Personīgā zīmolvedība darba tirgū

Prezentēt sevi gudri, būt pamanāmam un iekārojamam potenciālajam darba devējam & Augt profesionāli, veidot karjeru

 • Sagatavošanās DARBA INTERVIJAI
 • Profesionāla LINKEDIN profila izveide
 • Darbs ar PERSONĪGO ZĪMOLU
 • KONSULTĀCIJAS profesionālās izaugsmes jautājumos
Uzzini vairāk

DarbaGuru padomi

Lasīt vairāk

Jaunākās vakances

Visas vakances

Ziņas

Visas ziņas

Atsūti savu CV!

Nosūtīt

Atsauksmes

 • Confero Technologies, SIA
  Sergejs Mazurs
  Izpilddirektora vietnieks, dCEO

  Personāla atlases projekts tika īstenots kvalitatīvi un noteiktajos termiņos. Komunikācija ar DarbaGuru bija patīkama, raita un uz sadarbību vērsta. 

 • TILDE
  Aksels Minders
  Personāla direktors

  Sadarbībā ar DarbaGuru augsti novērtējam sniegto atlases pakalpojuma kvalitāti un profesionālo pieeju, iedziļinoties un pielāgojoties mūsu prasībām, tādējādi nodrošinot efektīvu sadarbību visa projekta laikā. Galvenie pozitīvie aspekti, kas raksturo mūsu sadarbību: ātra un prasībām atbilstošu kandidātu piegāde; profesionāla un draudzīga komunikācija; iedziļināšanās un izpratne par uzņēmuma vajadzībām, elastība un spēja pielāgoties mainīgiem apstākļiem. Komunikācija bija profesionāla, atklāta un operatīva. Komandas pārstāvji vienmēr bija pieejami un atsaucīgi, atbildot uz mūsu jautājumiem un piedāvājot risinājumus.

 • Haugaard Baltic, SIA
  Mārcis Lukmanis
  Administrative Manager

  Personāla atlases kompānija DarbaGuru tika nolīgta, lai palīdzētu mūsu uzņēmumam atrast piemērotu kandidātu ražošanas vadītāja amatam. Atlases process rezultējās ar vairākiem spēcīgiem kandidātiem, no kuriem mēs izvēlējāmies vispiemērotāko ražošanas vadītāja pozīcijai. Pateicoties DarbaGuru rūpīgajam darbam un profesionālajai pieejai, mēs esam pārliecināti, ka šis kandidāts ievērojami veicinās mūsu ražošanas efektivitāti un uzņēmuma attīstību. Mēs esam ļoti apmierināti ar DarbaGuru sniegto pakalpojumu kvalitāti un profesionalitāti. Atlases process bija labi strukturēts, pārskatāms un efektīvs. 

 • "Formedics", UAB
  Eduards Žuravļovs
  UAB Formedics Latvijas pārstāvniecības vadītājs

  DarbaGuru tika izvēlēts kā sadarbības partneris pilna cikla Head Hunting atlases projektā. Sadarbību ar DarbaGuru vērtēju ļoti pozitīvi. Visu procesu vadīja ļoti zinoši cilvēki, kuri dalījās ar savām zināšanām un padomiem visa cikla laikā. Ļoti ātri tika saprastas mūsu vajadzības un vēlmes, un jau pavisam drīz uzsākām sarunas ar potenciālajiem kandidātiem. 

 • Connecto Latvija, SIA
  Ramona Bodniece
  Biroja vadītāja

  Konsultācija personāla vadības jautājumos bija ļoti laba, un priecājos, ka to varējām sarunāt ļoti ātri, nebija ilgi jāgaida. 3h laikā sniedza ļoti daudz informācijas. Patika, ka konsultāciju vadīja zinošs cilvēks, kuru neviens uzdotais jautājums nesamulsināja. Lektore ne tikai pateica, kā darīt, bet arī to, kur atrast šo informāciju un kā darīt atbilstoši likumam.

 • ASBIS BALTICS
  Kristiāna Pētersone
  HR Manager Baltics

  Mūsu sadarbība ar DarbaGuru rezultējās ar jaunu komandas biedru, kurš ātri iejutās kolektīvā, ir proaktīvs un draudzīgs. Mēs vēlētos pateikties DarbaGuru par sadarbību, jo process bija salīdzinoši ātrs, ņemot vērā sarežģīto vakanci. DarbaGuru pārsteidza ar ļoti labiem kandidātiem un brīnišķīgu abpusējo komunikāciju.  Mēs esam apmierināti un nākotnē izskatīsim iespējas sadarboties vēl kādu reizi.

 • Dobeles dzirnavnieks, AS
  Oļegs Jakovļevs
  IT menedžeris

  Esam patīkami pārsteigti ar rezultātu. Mums ir kolēģis ar visām nepieciešamajām prasmēm un pieredzi.

  Sadarbība bija ļoti pretīmnākoša, profesionāla un tai pat laikā vienkārša. Esam jau iekšienē sākuši komunikāciju par nākamajām sadarbības iespējām.