Profesionāls palīgs ceļā
uz virsotni!

Personāla atlases mārketings

Atrast īstos darbiniekus, atbilstoši uzņēmuma mērķiem, vērtībām un kultūrai & Piesaistīt kandidātus, taupot laiku un resursus

 • NOZARU SPECIĀLISTU un VADĪTĀJU atlase
 • GALVU MEDĪBAS sociālajos tīklos
 • Kandidātu NOVĒRTĒŠANA
 • KONSULTĀCIJAS personāla atlases mārketingā
Uzzini vairāk

Personīgā zīmolvedība darba tirgū

Prezentēt sevi gudri, būt pamanāmam un iekārojamam potenciālajam darba devējam & Augt profesionāli, veidot karjeru

 • Sagatavošanās DARBA INTERVIJAI
 • Profesionāla LINKEDIN profila izveide
 • Darbs ar PERSONĪGO ZĪMOLU
 • KONSULTĀCIJAS profesionālās izaugsmes jautājumos
Uzzini vairāk

DarbaGuru padomi

Lasīt vairāk

Jaunākās vakances

Visas vakances

Ziņas

Visas ziņas

Atsūti savu CV!

Nosūtīt

Atsauksmes

 • Lignau, SIA
  Jānis Pūka
  uzņēmuma vadītājs

  Man patika sadarbība ar DarbaGuru un tas, ka ļoti detalizēti tika piefiksētas manas vēlmes un palīdzēja arī strukturēt kandidāta profilu. Arī pats atlases process mani ļoti apmierināja. Tika atlasīti un piedāvāti 2 kandidāti, viss notika laicīgi un precīzi, un arī no kandidāta jeb nu jau mūsu darbinieces esmu dzirdējis labus vārdus par atlases procesu un to, kā viņa tika uzrunāta. Noteikti varu DarbaGuru ieteikt arī citiem. Tas ir tā vērts!

 • 7 Sprints, UAB
  Linas Dabulskis
  Head of Sales

  We are FSM solution Taskertools.com. And we were launching our sales in Latvia. During this process there was a need to find local sales representative and we have used DarbaGuru services for this. Candidate had to have IT skills but also he had to be good in sales, communication and  goals oriented person. Everythink went really smooth and fast. We have got 3 perfect candidates during 1 month (even faster, actually) and we agreed with one of them. I would definitely recommend DarbaGuru for any one who are seeking employees in Latvia.

 • BaltBrand, SIA
  Arnis Zīverts
  Valdes loceklis

  Esmu priecīgs par sadarbību ar DarbaGuru un ļoti apmierināts ar rezultātu. Jau zinu, ka, ja nākotnē mums būs vajadzīgs jauns ražošanas vadītājs, kurš diemžēl diezgan bieži mainās mūsu uzņēmumā, tad noteikti turpināsim sadarboties ar DarbaGuru un meklēsim to kopā.

 • NORGATE.LV, SIA
  Ritvars Rēpelis
  Valdes loceklis

  Sadarbojoties ar DarbaGuru, vienmēr ir izdevies ātri un efektīvi atrast pareizos cilvēkus, kurus mums pašiem ar saviem spēkiem nav izdevies sameklēt.

 • Leveria, SIA
  Lelde Blūma
  Vadošā partnere

  Līdz šim šķita, ka profesionālus kolēģus var atrast caur pazīšanos un mans uzskats bija, ka personāla atlases uzņēmumi noteikti to neizdarīs labāk kā es pati, tomēr DarbaGuru patīkami pārsteidza, atrodot profesionālu kolēģi un šajā procesā ļoti ietaupot manu laiku.

 • Lofbergs Baltic, SIA
  Inārs Ķempelis
  Country Sales Manager

  Sadarbību ar DarbaGuru vērtēju kā veiksmīgu, profesionālu un uz veiksmīgu rezultātu fokusētu. DarbaGuru pierādīja, ka ar pareizu pieeju, attieksmi un savstarpēju uzticēšanos rezultāts ir veiksmīgs. Noteikti turpināsim sadarbību. 

 • Ideju kapitāls, SIA
  Baiba Berovska
  Valdes priekšsēdētāja

  Ja citi uzņēmumi sūdzas par to, ka nevar atrast jaunu darbinieku, tad mana pieredze ir pretēja - sagatavoju sludinājumu, ievietoju kādā no meklēšanas portāliem un interesentu pieteikumi pārpludina e-pasta kastīti. Tā rezultātā mans darba laiks paiet, izskatot iesūtītos pieteikumus, vērtējot tos, atlasot pretendentus klātienes intervijai  un pēc intervijām šauboties par savu izvēli, jo personāla atlase nav mana specialitāte... Pateicoties DarbaGuru, novērtēju iespēju jaunā darbinieka piesaistei atvēlēt tikai kādas 4 stundas, t.i., saruna ar DarbaGuru par mūsu vēlmēm, vajadzībām un piedāvājumu un 3 intervijas dažas nedēļas vēlāk. Vēl pēc nedēļas jaunais darbinieks uzsāka darbu, ko veiksmīgi turpina jau pēc pārbaudes laika beigām. Paldies!