Profesionāls palīgs ceļā
uz virsotni!

Personāla atlases mārketings

Atrast īstos darbiniekus, atbilstoši uzņēmuma mērķiem, vērtībām un kultūrai & Piesaistīt kandidātus, taupot laiku un resursus

 • NOZARU SPECIĀLISTU un VADĪTĀJU atlase
 • GALVU MEDĪBAS sociālajos tīklos
 • Kandidātu NOVĒRTĒŠANA
 • KONSULTĀCIJAS personāla atlases mārketingā
Uzzini vairāk

Personīgā zīmolvedība darba tirgū

Prezentēt sevi gudri, būt pamanāmam un iekārojamam potenciālajam darba devējam & Augt profesionāli, veidot karjeru

 • Sagatavošanās DARBA INTERVIJAI
 • Profesionāla LINKEDIN profila izveide
 • Darbs ar PERSONĪGO ZĪMOLU
 • KONSULTĀCIJAS profesionālās izaugsmes jautājumos
Uzzini vairāk

DarbaGuru padomi

Lasīt vairāk

Jaunākās vakances

Visas vakances

Ziņas

Visas ziņas

Atsūti savu CV!

Nosūtīt

Atsauksmes

 • Acu veselības centrs, SIA
  Kristīne Leimane
  Valdes locekle

  Acu veselības centrs, SIA no sirds pateicas par profesionāli veikto darbinieka atlases procesu. Sadarbība ar DarbaGuru ir raksturojama kā niansēta, profesionāla un mērķtiecīga. Tā tiek realizēta caur padziļinātu un precīzu pieeju, izprotot uzņēmuma misiju, mērķus un kultūru, kā arī, apzinot kandidāta profesionālās un personīgās spējas, redzējumu, piemērotību konkrētajiem darba uzdevumiem un atbildībai. Šāda DarbaGuru pieeja rezultējās “īstā” darbinieka un darba devēja satikšanās veidolā.  Ir patīkami apzināties, ka tepat blakus ir DarbaGuru, kurš sniedz uzņēmumam pašu vērtīgāko resursu - piemērotu darbinieku piesaisti.

 • Arčers, SIA
  Maija Baltgalve
  valdes locekle, izpilddirektore

  Ar DarbaGuru iepazinos caur tikšanos ar Līvu, kas atstāja ļoti kompetentu un patīkamu iespaidu. Saglabāju viņas kontaktus un, kad radās nepieciešamība pēc personāla atlases, nešaubījos izmēģināt izmantot tieši DarbaGuru pakalpojumus. Atlases procesā cerējām tikt pie būvdarbu vadītāja, bet iznāca tā, ka tikām pie diviem, jo abi izvirzītie finālisti atbilda gan mūsu vēlamajām profesionālajām, gan personīgajām īpašībām. Par to jāsaka paldies Aijai, kas veiksmīgi un īsā laikā veica atlases procesu. Sadarbība bija ļoti viegla un patīkama, kā arī profesionāla, noteikti ieteiktu izmēģināt.

 • Fortum Latvia, SIA
  Solvita Dūka
  mārketinga un darbinieku labbūtības veicināšanas vadītāja

  Lieliska iespēja ieskatīties Personālvadības pasaulē! Ļoti zinošas un interesantas lektores un tēmas. Domāju, ka pilnīgi katram vadītājam, vai tas būtu augstākā vai vidējā līmeņa vadītājs, vai viņam ir jāvada komandas vai jābūt komandas spēlētājam, ir jāpilnveido savas zināšanas šajos, ar galveno uzņēmuma un dzīves resursu - cilvēku, saistītajos jautājumos. Tikai ar izpratni par cilvēku mēs varam veidot veiksmīgas komandas un uzbūvēt veiksmīgus biznesus. Nesaprotot cilvēkus, jūs neesat un nevarat būt vadītājs! Paldies "DarbaGuru" par šo iespēju un lielisko piedzīvojumu gandrīz 2 mēnešu garumā! Ieguvu tik daudz informācijas un ierosmes tālākai attīstībai!

 • Palus, SIA
  Emīls Krustiņš
  valdes priekšsēdētājs

  Pirms kāda laika izmantoju "DarbaGuru" pakalpojumu "Sākotnējā atlase ar telefonintervijām un rekomendāciju pārbaudi". Meklējām biroja administratori. Jau sākotnēji zinājām, ka CV izskatīšana un intervēšana aizņems daudz laika, tāpēc vēlējāmies potenciālo kandidātu sarakstu samazināt, atlasot tikai labākos. "DarbaGuru" saņēma 21 pieteikumu 2 nedēļu laikā un atlasīja mums 4 kandidādes intervijām. Pirmās 2 kandidātes bija tik spēcīgas, ka tālāko atlases procesu apturējām un pieņēmām darbā "DarbaGuru" atlasīto kandidāti nr. 1. Procesā ietaupījām vismaz 2 pilnas darba dienas uzņēmuma vadībai, kas faktiski pilnībā nosedza pakalpojuma izmaksas. Šobrīd jaunā kandidāte jau strādā otro mēnesi un kļuvusi par vērtīgu SIA Palus kolektīva sastāvdaļu. Paldies "DarbaGuru" par mūsu laika taupīšanu un laba darbinieka atlasīšanu!

 • DarbaGuru kandidāts
  Ģirts
  vadītājs

  Pirms kāda laika pieteicos vakancei, kas mani ieinteresēja un likās izaicinoša. Nedēļu vai pusotru pēc pietekšanās saņēmu telefona zvanu no "DarbaGuru", kas pārstāvēja uzņēmumu, kas meklēja jauno kolēģi, par uzaicinājumu uz nākamo atlases kārtu - interviju klātienē.
  Intervijas norise bija ļoti profesionāla un interesanta, jo tajā nebija tikai sausi jautājumi, bet bija diskusija un iedziļināšanas gan paveiktajā, gan personībā. Bieži tieši otrais punkts izpaliek un intervētājs īsti neizprot vai kandidāts cilvēcīgi var iekļauties jaunajā komandā, šoreiz viss bija kārtībā. Paldies Inesei Silai par interviju un lielisko sarunu. 

 • DarbaGuru kandidāte
  Žanete
  veselības centra vadītāja

  Sadarbību ar  personāla atlases kompāniju "DarbaGuru" vērtēju kā profesionālu, veiksmīgu un uz kandidātu orientētu. Darba atlases process viegls, ātra komunikācija, brīva atmosfēra intervijas laikā, kas dod iespēju kandidātam sevi parādīt no labākās puses. Atlases vadītāja Inese Sila izcēlās ar augstu profesionalitāti, gatavību palīdzēt un sadarboties atlases gaitā. Lielā mērā tas, kā es kā kandidāts jutos pirmajā atlases kārtā (intervijā ar Inesi Silu un viņas kolēģi), palīdzēja nonākt pie rezultāta - jauniegūta darba. Liels paldies par pozitīvo sadarbību! 

 • Supervizora Prakse
  Ance Saulīte
  supervizore

  Augsti profesionālā līmenī novadīts vadītāja atlases process personāla atlases kompānijā "DarbaGuru", atlases vadītāja Inese Sila. Kā svarīgāko novērtēju kvalitatīvo komunikāciju procesa laikā, izceļu interviju, kurā kandidāts ir vērtība potenciālajam uzņēmumam, un saku paldies par kvalitatīvu atgriezenisko saiti.