Profesionāls palīgs ceļā
uz virsotni!

Personāla atlases mārketings

Atrast īstos darbiniekus, atbilstoši uzņēmuma mērķiem, vērtībām un kultūrai & Piesaistīt kandidātus, taupot laiku un resursus

 • NOZARU SPECIĀLISTU un VADĪTĀJU atlase
 • GALVU MEDĪBAS sociālajos tīklos
 • Kandidātu NOVĒRTĒŠANA
 • KONSULTĀCIJAS personāla atlases mārketingā
Uzzini vairāk

Personīgā zīmolvedība darba tirgū

Prezentēt sevi gudri, būt pamanāmam un iekārojamam potenciālajam darba devējam & Augt profesionāli, veidot karjeru

 • Sagatavošanās DARBA INTERVIJAI
 • Profesionāla LINKEDIN profila izveide
 • Darbs ar PERSONĪGO ZĪMOLU
 • KONSULTĀCIJAS profesionālās izaugsmes jautājumos
Uzzini vairāk

DarbaGuru padomi

Lasīt vairāk

Jaunākās vakances

Visas vakances

Ziņas

Visas ziņas

Atsūti savu CV!

Nosūtīt

Atsauksmes

 • Palus, SIA
  Emīls Krustiņš
  valdes priekšsēdētājs

  Pirms kāda laika izmantoju "DarbaGuru" pakalpojumu "Sākotnējā atlase ar telefonintervijām un rekomendāciju pārbaudi". Meklējām biroja administratori. Jau sākotnēji zinājām, ka CV izskatīšana un intervēšana aizņems daudz laika, tāpēc vēlējāmies potenciālo kandidātu sarakstu samazināt, atlasot tikai labākos. "DarbaGuru" saņēma 21 pieteikumu 2 nedēļu laikā un atlasīja mums 4 kandidādes intervijām. Pirmās 2 kandidātes bija tik spēcīgas, ka tālāko atlases procesu apturējām un pieņēmām darbā "DarbaGuru" atlasīto kandidāti nr. 1. Procesā ietaupījām vismaz 2 pilnas darba dienas uzņēmuma vadībai, kas faktiski pilnībā nosedza pakalpojuma izmaksas. Šobrīd jaunā kandidāte jau strādā otro mēnesi un kļuvusi par vērtīgu SIA Palus kolektīva sastāvdaļu. Paldies "DarbaGuru" par mūsu laika taupīšanu un laba darbinieka atlasīšanu!

 • DarbaGuru kandidāts
  Ģirts
  vadītājs

  Pirms kāda laika pieteicos vakancei, kas mani ieinteresēja un likās izaicinoša. Nedēļu vai pusotru pēc pietekšanās saņēmu telefona zvanu no "DarbaGuru", kas pārstāvēja uzņēmumu, kas meklēja jauno kolēģi, par uzaicinājumu uz nākamo atlases kārtu - interviju klātienē.
  Intervijas norise bija ļoti profesionāla un interesanta, jo tajā nebija tikai sausi jautājumi, bet bija diskusija un iedziļināšanas gan paveiktajā, gan personībā. Bieži tieši otrais punkts izpaliek un intervētājs īsti neizprot vai kandidāts cilvēcīgi var iekļauties jaunajā komandā, šoreiz viss bija kārtībā. Paldies Inesei Silai par interviju un lielisko sarunu. 

 • DarbaGuru kandidāte
  Žanete
  veselības centra vadītāja

  Sadarbību ar  personāla atlases kompāniju "DarbaGuru" vērtēju kā profesionālu, veiksmīgu un uz kandidātu orientētu. Darba atlases process viegls, ātra komunikācija, brīva atmosfēra intervijas laikā, kas dod iespēju kandidātam sevi parādīt no labākās puses. Atlases vadītāja Inese Sila izcēlās ar augstu profesionalitāti, gatavību palīdzēt un sadarboties atlases gaitā. Lielā mērā tas, kā es kā kandidāts jutos pirmajā atlases kārtā (intervijā ar Inesi Silu un viņas kolēģi), palīdzēja nonākt pie rezultāta - jauniegūta darba. Liels paldies par pozitīvo sadarbību! 

 • Supervizora Prakse
  Ance Saulīte
  supervizore

  Augsti profesionālā līmenī novadīts vadītāja atlases process personāla atlases kompānijā "DarbaGuru", atlases vadītāja Inese Sila. Kā svarīgāko novērtēju kvalitatīvo komunikāciju procesa laikā, izceļu interviju, kurā kandidāts ir vērtība potenciālajam uzņēmumam, un saku paldies par kvalitatīvu atgriezenisko saiti.

 • Lignau, SIA
  Jānis Pūka
  uzņēmuma vadītājs

  Man patika sadarbība ar DarbaGuru un tas, ka ļoti detalizēti tika piefiksētas manas vēlmes un palīdzēja arī strukturēt kandidāta profilu. Arī pats atlases process mani ļoti apmierināja. Tika atlasīti un piedāvāti 2 kandidāti, viss notika laicīgi un precīzi, un arī no kandidāta jeb nu jau mūsu darbinieces esmu dzirdējis labus vārdus par atlases procesu un to, kā viņa tika uzrunāta. Noteikti varu DarbaGuru ieteikt arī citiem. Tas ir tā vērts!

 • 7 Sprints, UAB
  Linas Dabulskis
  Head of Sales

  We are FSM solution Taskertools.com. And we were launching our sales in Latvia. During this process there was a need to find local sales representative and we have used DarbaGuru services for this. Candidate had to have IT skills but also he had to be good in sales, communication and  goals oriented person. Everythink went really smooth and fast. We have got 3 perfect candidates during 1 month (even faster, actually) and we agreed with one of them. I would definitely recommend DarbaGuru for any one who are seeking employees in Latvia.

 • BaltBrand, SIA
  Arnis Zīverts
  Valdes loceklis

  Esmu priecīgs par sadarbību ar DarbaGuru un ļoti apmierināts ar rezultātu. Jau zinu, ka, ja nākotnē mums būs vajadzīgs jauns ražošanas vadītājs, kurš diemžēl diezgan bieži mainās mūsu uzņēmumā, tad noteikti turpināsim sadarboties ar DarbaGuru un meklēsim to kopā.