Klientu atsauksmes

7 Sprints, UAB

Linas Dabulskis

Head of Sales

We are FSM solution Taskertools.com. And we were launching our sales in Latvia. During this process there was a need to find local sales representative and we have used DarbaGuru services for this. Candidate had to have IT skills but also he had to be good in sales, communication and  goals oriented person. Everythink went really smooth and fast. We have got 3 perfect candidates during 1 month (even faster, actually) and we agreed with one of them. I would definitely recommend DarbaGuru for any one who are seeking employees in Latvia.

BaltBrand, SIA

Arnis Zīverts

Valdes loceklis

Esmu priecīgs par sadarbību ar DarbaGuru un ļoti apmierināts ar rezultātu. Jau zinu, ka, ja nākotnē mums būs vajadzīgs jauns ražošanas vadītājs, kurš diemžēl diezgan bieži mainās mūsu uzņēmumā, tad noteikti turpināsim sadarboties ar DarbaGuru un meklēsim to kopā.

NORGATE.LV, SIA

Ritvars Rēpelis

Valdes loceklis

Sadarbojoties ar DarbaGuru, vienmēr ir izdevies ātri un efektīvi atrast pareizos cilvēkus, kurus mums pašiem ar saviem spēkiem nav izdevies sameklēt.

Leveria, SIA

Lelde Blūma

Vadošā partnere

Līdz šim šķita, ka profesionālus kolēģus var atrast caur pazīšanos un mans uzskats bija, ka personāla atlases uzņēmumi noteikti to neizdarīs labāk kā es pati, tomēr DarbaGuru patīkami pārsteidza, atrodot profesionālu kolēģi un šajā procesā ļoti ietaupot manu laiku.

Lofbergs Baltic, SIA

Inārs Ķempelis

Country Sales Manager

Sadarbību ar DarbaGuru vērtēju kā veiksmīgu, profesionālu un uz veiksmīgu rezultātu fokusētu. DarbaGuru pierādīja, ka ar pareizu pieeju, attieksmi un savstarpēju uzticēšanos rezultāts ir veiksmīgs. Noteikti turpināsim sadarbību. 

Ideju kapitāls, SIA

Baiba Berovska

Valdes priekšsēdētāja

Ja citi uzņēmumi sūdzas par to, ka nevar atrast jaunu darbinieku, tad mana pieredze ir pretēja - sagatavoju sludinājumu, ievietoju kādā no meklēšanas portāliem un interesentu pieteikumi pārpludina e-pasta kastīti. Tā rezultātā mans darba laiks paiet, izskatot iesūtītos pieteikumus, vērtējot tos, atlasot pretendentus klātienes intervijai  un pēc intervijām šauboties par savu izvēli, jo personāla atlase nav mana specialitāte... Pateicoties DarbaGuru, novērtēju iespēju jaunā darbinieka piesaistei atvēlēt tikai kādas 4 stundas, t.i., saruna ar DarbaGuru par mūsu vēlmēm, vajadzībām un piedāvājumu un 3 intervijas dažas nedēļas vēlāk. Vēl pēc nedēļas jaunais darbinieks uzsāka darbu, ko veiksmīgi turpina jau pēc pārbaudes laika beigām. Paldies!

AndIT Solutions, SIA

Ingus Staltmanis

CEO

Sadarbība ar DarbaGuru bija ļoti profesionāla. Pirms uzsākt atlasi, tās vadītāja Inga Daliba veica padziļinātu interviju ar mani un maniem kolēģiem. Pēc intervijas tika sastādīts precīzs darba sludinājums un uzsākta atlase. Atrast speciālistus IT nozarē ir izaicinājums, bet salīdzinoši īsā laikā jau tika piedāvāti vairāki kandidāti. Esam apmierināti gan ar izvēlēto kandidātu, gan ar DarbaGuru sadarbības pieredzi. Noteikti ieteiktu DarbaGuru citiem. 

Globitex Holding, AS

Liza Aizupiete

Valdes priekšsēdētāja

DarbaGuru bija nozīmīga loma Globitex uzņēmuma attīstības procesā. Ingas Dalibas pieeja katram kandidātam bija rūpīga un profesionāla. Gala intervijām atlasītie kandidāti bija atbilstoši uzņēmuma prasībām tā brīža tirgus situācijā. Paldies par pozitīvo sadarbību!       

HL & Partneri, SIA

Liene Hodgins

Valdes locekle

Mani īpaši uzrunāja, ka atlases procesā interneta vide tika izmantota kā labs noderīgu un atbilstošu kontaktu iegūšanas avots. Izveidotajā sadarbībā patika profesionalitāte, precizitāte un attiecību veidošana, kas vērsta uz rezultātu. Rekomendēju “DarbaGuru” personāla atlases procesam arī citos uzņēmumos.

Fittero, SIA

Gints Golmeisters

Pārdošanas vadītājs

Sadarbību ar uzņēmumu “DarbaGuru” raksturoju kā pozitīvu, jo veiktajā atlases procesā darbā tika pieņemts prasībām atbilstošs darbinieks. Augstu vērtēju sniegtā pakalpojuma kvalitāti un uzticību, ko raisīja uzņēmuma vadītājas profesionalitāte. Pēc šīs pieredzes varu ieteikt “DarbaGuru” kā personāla atlases pakalpojumu sniedzēju.

Mellis grupa, SIA

Bruno Mellis

Valdes priekšsēdētājs

Esam pateicīgi par ieguldīto darbu un vērtējumu. Savu darbinieka izvēli balstījām uz DarbaGuru rekomendācijām un tā izrādījās ļoti veiksmīga. DarbaGuru personāla atlases izvertējumi ir izsmeļoši, kritiski un piesardzīgi, ko ļoti augstu novērtējam. Izvēlētais kandidāts mums šobrīd ir ļoti labs kolēģis un esam laimīgi, ka mums tāds ir.

DarbaGuru komanda strādā precīzi un ar rūpīgu attieksmi pret izvirzītajiem mērķiem. Uzmanīgi ieklausās velmēs un atbilstoši tām sniedz objektīvu novērtējumu. Inga Daliba ir precīza laikā un atbildīga attiecībā pret sniegto izvērtējumu. Nenoliedzami profesionāla komanda. Noteikti izvēlēsimies sadarboties arī turpmāk un iesaku nešaubīgi uzticēties DarbaGuru speciālistiem un viedoklim.

IIZI Brokers, SIA

Jānis Blumbergs

Valdes loceklis

Uzticība, kvalitāte un profesionalitāte ir tas, ar ko man asociējas “IIZI Brokers” un “DarbaGuru” sadarbība. „DarbaGuru” pierādīja, ka ir talanti savā jomā un tam par pierādījumu ir jaunie darbinieki, kuri veiksmīgi ir papildinājuši „IIZI Brokers” komandu. Esmu gandarīts par potenciālā darbinieka novērtēšanas procesu, un pateicoties tam sasniegto rezultātu.

Abyling, SIA

Artūrs Peha

Prokūrists

Izveidoto sadarbību ar personāla atlases un konsultāciju uzņēmumu “DarbaGuru” uzskatu par labu. Atlases procesā novērtēju savstarpējo uzticēšanos un elastību.         

PROLUX SIA

Kārlis Bodnieks

Valdes priekšsēdētājs

Sadarbību personāla atlasē raksturoju kā ļoti pozitīvu, jo rezultātā tika pieņemts darbā prasībām atbilstošs un motivēts kandidāts. Atzinīgi novērtēju pastāvīgas atgriezeniskās saiknes uzturēšanu, individualizētu un profesionālu pieeju. Rekomendēju DarbaGuru kā personāla atlases pakalpojumu sniedzēju.

Mājas aprūpe SIA

Ivanda Titova

Valdes locekle

Biju pārliecināta, ka labu darbinieku var atrast tikai ar paziņu starpniecību. Dažkārt tā arī rīkojos, bet ir situācijas, kad paziņu lokā vienkārši nav attiecīgā speciālista. Piesaistīt uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus ar DarbaGuru starpniecību emocionāli ir tāpat kā caur paziņām, tikai DarbaGuru ir vēl vairāk ieinteresēts un viņam nepietrūkst vajadzīgo speciālistu.

PTC SIA

Inārs Kučāns

Valdes loceklis

Paldies par lielisko semināra "Kā izvairīties no nepareizu lēmumu pieņemšanas kandidātu atlases procesā" novadīšanu! Man, kā uzņēmuma vadītājam, kurš nodarbojas ar kandidātu atlasi, ļoti noderēs prezentācijas materiālā saliktais atlases process pa plauktiņiem. Man ļoti patika doma par skaidri noformulētu mērķi un uz papīra uzliktu procesu. Tas tiešām varētu palīdzēt nenovirzīties no kursa un nepieļaut kļūdas. Ļoti pamācoša bija sadaļa par kandidāta profilu un sevišķi par to, ko piedāvā uzņēmums: parkings centrā?! Un kāpēc gan nē!

DOJUS Latvija SIA

Guntis Grīnbergs

Tirdzniecības nodaļas vadītājs

Profesionalitāte, atbildība un saprašanās no pus vārda. Tā raksturojama mūsu sadarbība. Ātra un kompetenta rīcība mūsdienu darba ritmā ir ļoti nepieciešama, tieši to mūsu sadarbībā vērtēju visaugstāk. Paldies!

SKAISTI SIA

Inga Ziemele

Valdes locekle

Seminārs "Ko personāla atlases speciālists gribētu redzēt Tavā LinkedIn profilā" noteikti bija noderīgs, jo ļāva saprast kā šis sociālais portāls darbojas, kādas līdz šim neapzinātas iespējas kontaktu dibināšanā piedāvā, kā vajadzētu veidot un izkārtot informāciju savā profilā u.c.noderīgas lietas.

Cosmodroms SIA

Agnese Krievkalne-Goba

Valdes priekšsēdētāja

Pateicoties DarbaGuru speciālistu konsultācijām, Kosmodromam veiksmīgi izdevās atrast un pieņemt darbā ļoti labu speciālistu uz front end developer pozīciju. Noteikti plānojam sadarbību arī turpmāk!

ISP Optics Latvia SIA

Ēriks Bediķis

Valdes priekšsēdētājs

DarbaGuru personāla atlases speciāliste īsā laikā piemeklēja uzņēmumam nepieciešamo ražošanas speciālistu darbam ar mehanizētajām ražošanas iekārtām. Esmu apmierināts ar darba kvalitāti, profesionālu attieksmi un individuālo pieeju klienta vajadzībām.