Klientu atsauksmes

Connecto Latvija, SIA

Ramona Bodniece

Biroja vadītāja

Konsultācija personāla vadības jautājumos bija ļoti laba, un priecājos, ka to varējām sarunāt ļoti ātri, nebija ilgi jāgaida. 3h laikā sniedza ļoti daudz informācijas. Patika, ka konsultāciju vadīja zinošs cilvēks, kuru neviens uzdotais jautājums nesamulsināja. Lektore ne tikai pateica, kā darīt, bet arī to, kur atrast šo informāciju un kā darīt atbilstoši likumam.

ASBIS BALTICS

Kristiāna Pētersone

HR Manager Baltics

Mūsu sadarbība ar DarbaGuru rezultējās ar jaunu komandas biedru, kurš ātri iejutās kolektīvā, ir proaktīvs un draudzīgs. Mēs vēlētos pateikties DarbaGuru par sadarbību, jo process bija salīdzinoši ātrs, ņemot vērā sarežģīto vakanci. DarbaGuru pārsteidza ar ļoti labiem kandidātiem un brīnišķīgu abpusējo komunikāciju.  Mēs esam apmierināti un nākotnē izskatīsim iespējas sadarboties vēl kādu reizi.

Dobeles dzirnavnieks, AS

Oļegs Jakovļevs

IT menedžeris

Esam patīkami pārsteigti ar rezultātu. Mums ir kolēģis ar visām nepieciešamajām prasmēm un pieredzi.

Sadarbība bija ļoti pretīmnākoša, profesionāla un tai pat laikā vienkārša. Esam jau iekšienē sākuši komunikāciju par nākamajām sadarbības iespējām.

Mobilly, SIA

Valdis Bergs

Valdes priekšsēdētājs

DarbaGuru pakalpojumus izmantojām jau otro reizi. Pirmo reizi vērsāmies pēc palīdzības atrast uzņēmumam juristu, kurš veiksmīgi turpina strādāt uzņēmumā un esam ļoti apmierināti. Pavisam nesen nolēmām papildināt savu IT komandu ar Vecāko Java izstrādātāju/arhitektu. Projekts bija sarežģītāks un laikietilpīgāks, tomēr DarbaGuru veiksmīgi paveica doto uzdevumu, saņēmām 5 kandidātus, atrunāto 2 vietā, un nonācām arī pie pozitīva rezultāta. Paldies IT rekrutierei Dianai par profesionāli paveikto darbu un individuālo pieeju!

ELKO Grupa, AS

Evita Cinglere

Personāla vadītāja

Sajūtas par sadarbību ar DarbaGuru ir ļoti labas. Patika gan atgriezeniskā saite, gan komunikācija. Uz Jaunākā ERP programmētāja pozīciju tika piesaistīti vairāki kandidāti, no kuriem 2 izturēja pārbaudes laiku un turpina labi strādāt. Atlases ietvaros kandidātiem tika noskaidrotas rekomendācijas un sniegta palīdzība tehniskās pārbaudes organizēšanā. Ja radīsies vajadzība pēc atbalsta, labprāt vērsīsimies pie DarbaGuru arī turpmāk.

Fin-Technologies, SIA

Māris Kaņeps

Valdes loceklis

Sadarbībā ar DarbaGuru esam apmierināti. Šogad tika aizpildīta Full-stack (Java/Angular) programmētāja pozīcija un veikta Vecākā Java programmētāja meklēšana. Kandidātiem tiek pārbaudītas rekomendācijas un nodrošināta komunikācija tehnisko mājasdarbu izpildei. Labprāt sadarbosimies ar DarbaGuru arī nākamgad. 

TechMill, SIA

Edgars Veidenbaums

Attīstības vadītājs

Sadarbību ar DarbaGuru uzsākām pēc vairākiem neveiksmīgiem centieniem atrast darbiniekus pašu spēkiem un citām atlases kompānijām. Pirms DarbaGuru bijām sazinājušies ar citu atlases kompāniju, bet viņi, baidoties no mūsu izvirzītajiem darbinieku kritērijiem, atteicās uzsākt sadarbību, turpretim ar DarbaGuru nebija nekādu problēmu - ļoti ātri vienojāmies par pirmo interviju, kurā detalizēti izrunājām vēlamo kandidātu profilu, un uzsāka atlases procesu, piedāvājot divus kandidātus ar detalizētu profila aprakstu. Mūsuprāt, diezgan būtiska nozīme ir arī dotajām garantijām, ka, ja nu kandidāts neiztur pārbaudes laiku, tad vietā tiks meklēts cits. Lai arī esam jau pieņēmuši darbā vairākus atlasītos kandidātus, joprojām turpinām aktīvi sadarboties un papildināt Visual Composer komandu. 

SolConto, SIA

Ligita Siveca

Uzņēmuma īpašniece

Sadarbību ar DarbaGuru vērtēju kā ļoti pozitīvu. Ar Terēzes gādību pieņēmām darbā mūsu vajadzībām atbilstošu kandidātu uz galvenā grāmatveža pozīciju. Augstu vērtēju sniegtā pakalpojuma kvalitāti, profesionalitāti un attiecību veidošanu, kas vērsta uz rezultātu. Labprāt sadarbosimies arī turpmāk, un rekomendēju DarbaGuru arī citiem uzņēmumiem.

Acu veselības centrs, SIA

Kristīne Leimane

Valdes locekle

Acu veselības centrs, SIA no sirds pateicas par profesionāli veikto darbinieka atlases procesu. Sadarbība ar DarbaGuru ir raksturojama kā niansēta, profesionāla un mērķtiecīga. Tā tiek realizēta caur padziļinātu un precīzu pieeju, izprotot uzņēmuma misiju, mērķus un kultūru, kā arī, apzinot kandidāta profesionālās un personīgās spējas, redzējumu, piemērotību konkrētajiem darba uzdevumiem un atbildībai. Šāda DarbaGuru pieeja rezultējās “īstā” darbinieka un darba devēja satikšanās veidolā.  Ir patīkami apzināties, ka tepat blakus ir DarbaGuru, kurš sniedz uzņēmumam pašu vērtīgāko resursu - piemērotu darbinieku piesaisti.

Arčers, SIA

Maija Baltgalve

valdes locekle, izpilddirektore

Ar DarbaGuru iepazinos caur tikšanos ar Līvu, kas atstāja ļoti kompetentu un patīkamu iespaidu. Saglabāju viņas kontaktus un, kad radās nepieciešamība pēc personāla atlases, nešaubījos izmēģināt izmantot tieši DarbaGuru pakalpojumus. Atlases procesā cerējām tikt pie būvdarbu vadītāja, bet iznāca tā, ka tikām pie diviem, jo abi izvirzītie finālisti atbilda gan mūsu vēlamajām profesionālajām, gan personīgajām īpašībām. Par to jāsaka paldies Aijai, kas veiksmīgi un īsā laikā veica atlases procesu. Sadarbība bija ļoti viegla un patīkama, kā arī profesionāla, noteikti ieteiktu izmēģināt.

Fortum Latvia, SIA

Solvita Dūka

mārketinga un darbinieku labbūtības veicināšanas vadītāja

Lieliska iespēja ieskatīties Personālvadības pasaulē! Ļoti zinošas un interesantas lektores un tēmas. Domāju, ka pilnīgi katram vadītājam, vai tas būtu augstākā vai vidējā līmeņa vadītājs, vai viņam ir jāvada komandas vai jābūt komandas spēlētājam, ir jāpilnveido savas zināšanas šajos, ar galveno uzņēmuma un dzīves resursu - cilvēku, saistītajos jautājumos. Tikai ar izpratni par cilvēku mēs varam veidot veiksmīgas komandas un uzbūvēt veiksmīgus biznesus. Nesaprotot cilvēkus, jūs neesat un nevarat būt vadītājs! Paldies "DarbaGuru" par šo iespēju un lielisko piedzīvojumu gandrīz 2 mēnešu garumā! Ieguvu tik daudz informācijas un ierosmes tālākai attīstībai!

Palus, SIA

Emīls Krustiņš

valdes priekšsēdētājs

Pirms kāda laika izmantoju "DarbaGuru" pakalpojumu "Sākotnējā atlase ar telefonintervijām un rekomendāciju pārbaudi". Meklējām biroja administratori. Jau sākotnēji zinājām, ka CV izskatīšana un intervēšana aizņems daudz laika, tāpēc vēlējāmies potenciālo kandidātu sarakstu samazināt, atlasot tikai labākos. "DarbaGuru" saņēma 21 pieteikumu 2 nedēļu laikā un atlasīja mums 4 kandidādes intervijām. Pirmās 2 kandidātes bija tik spēcīgas, ka tālāko atlases procesu apturējām un pieņēmām darbā "DarbaGuru" atlasīto kandidāti nr. 1. Procesā ietaupījām vismaz 2 pilnas darba dienas uzņēmuma vadībai, kas faktiski pilnībā nosedza pakalpojuma izmaksas. Šobrīd jaunā kandidāte jau strādā otro mēnesi un kļuvusi par vērtīgu SIA Palus kolektīva sastāvdaļu. Paldies "DarbaGuru" par mūsu laika taupīšanu un laba darbinieka atlasīšanu!

DarbaGuru kandidāts

Ģirts

vadītājs

Pirms kāda laika pieteicos vakancei, kas mani ieinteresēja un likās izaicinoša. Nedēļu vai pusotru pēc pietekšanās saņēmu telefona zvanu no "DarbaGuru", kas pārstāvēja uzņēmumu, kas meklēja jauno kolēģi, par uzaicinājumu uz nākamo atlases kārtu - interviju klātienē.
Intervijas norise bija ļoti profesionāla un interesanta, jo tajā nebija tikai sausi jautājumi, bet bija diskusija un iedziļināšanas gan paveiktajā, gan personībā. Bieži tieši otrais punkts izpaliek un intervētājs īsti neizprot vai kandidāts cilvēcīgi var iekļauties jaunajā komandā, šoreiz viss bija kārtībā. Paldies Inesei Silai par interviju un lielisko sarunu. 

DarbaGuru kandidāte

Žanete

veselības centra vadītāja

Sadarbību ar  personāla atlases kompāniju "DarbaGuru" vērtēju kā profesionālu, veiksmīgu un uz kandidātu orientētu. Darba atlases process viegls, ātra komunikācija, brīva atmosfēra intervijas laikā, kas dod iespēju kandidātam sevi parādīt no labākās puses. Atlases vadītāja Inese Sila izcēlās ar augstu profesionalitāti, gatavību palīdzēt un sadarboties atlases gaitā. Lielā mērā tas, kā es kā kandidāts jutos pirmajā atlases kārtā (intervijā ar Inesi Silu un viņas kolēģi), palīdzēja nonākt pie rezultāta - jauniegūta darba. Liels paldies par pozitīvo sadarbību! 

Supervizora Prakse

Ance Saulīte

supervizore

Augsti profesionālā līmenī novadīts vadītāja atlases process personāla atlases kompānijā "DarbaGuru", atlases vadītāja Inese Sila. Kā svarīgāko novērtēju kvalitatīvo komunikāciju procesa laikā, izceļu interviju, kurā kandidāts ir vērtība potenciālajam uzņēmumam, un saku paldies par kvalitatīvu atgriezenisko saiti.

Lignau, SIA

Jānis Pūka

uzņēmuma vadītājs

Man patika sadarbība ar DarbaGuru un tas, ka ļoti detalizēti tika piefiksētas manas vēlmes un palīdzēja arī strukturēt kandidāta profilu. Arī pats atlases process mani ļoti apmierināja. Tika atlasīti un piedāvāti 2 kandidāti, viss notika laicīgi un precīzi, un arī no kandidāta jeb nu jau mūsu darbinieces esmu dzirdējis labus vārdus par atlases procesu un to, kā viņa tika uzrunāta. Noteikti varu DarbaGuru ieteikt arī citiem. Tas ir tā vērts!

7 Sprints, UAB

Linas Dabulskis

Head of Sales

We are FSM solution Taskertools.com. And we were launching our sales in Latvia. During this process there was a need to find local sales representative and we have used DarbaGuru services for this. Candidate had to have IT skills but also he had to be good in sales, communication and  goals oriented person. Everythink went really smooth and fast. We have got 3 perfect candidates during 1 month (even faster, actually) and we agreed with one of them. I would definitely recommend DarbaGuru for any one who are seeking employees in Latvia.

BaltBrand, SIA

Arnis Zīverts

Valdes loceklis

Esmu priecīgs par sadarbību ar DarbaGuru un ļoti apmierināts ar rezultātu. Jau zinu, ka, ja nākotnē mums būs vajadzīgs jauns ražošanas vadītājs, kurš diemžēl diezgan bieži mainās mūsu uzņēmumā, tad noteikti turpināsim sadarboties ar DarbaGuru un meklēsim to kopā.

NORGATE.LV, SIA

Ritvars Rēpelis

Valdes loceklis

Sadarbojoties ar DarbaGuru, vienmēr ir izdevies ātri un efektīvi atrast pareizos cilvēkus, kurus mums pašiem ar saviem spēkiem nav izdevies sameklēt.

Leveria, SIA

Lelde Blūma

Vadošā partnere

Līdz šim šķita, ka profesionālus kolēģus var atrast caur pazīšanos un mans uzskats bija, ka personāla atlases uzņēmumi noteikti to neizdarīs labāk kā es pati, tomēr DarbaGuru patīkami pārsteidza, atrodot profesionālu kolēģi un šajā procesā ļoti ietaupot manu laiku.

Lofbergs Baltic, SIA

Inārs Ķempelis

Country Sales Manager

Sadarbību ar DarbaGuru vērtēju kā veiksmīgu, profesionālu un uz veiksmīgu rezultātu fokusētu. DarbaGuru pierādīja, ka ar pareizu pieeju, attieksmi un savstarpēju uzticēšanos rezultāts ir veiksmīgs. Noteikti turpināsim sadarbību. 

Ideju kapitāls, SIA

Baiba Berovska

Valdes priekšsēdētāja

Ja citi uzņēmumi sūdzas par to, ka nevar atrast jaunu darbinieku, tad mana pieredze ir pretēja - sagatavoju sludinājumu, ievietoju kādā no meklēšanas portāliem un interesentu pieteikumi pārpludina e-pasta kastīti. Tā rezultātā mans darba laiks paiet, izskatot iesūtītos pieteikumus, vērtējot tos, atlasot pretendentus klātienes intervijai  un pēc intervijām šauboties par savu izvēli, jo personāla atlase nav mana specialitāte... Pateicoties DarbaGuru, novērtēju iespēju jaunā darbinieka piesaistei atvēlēt tikai kādas 4 stundas, t.i., saruna ar DarbaGuru par mūsu vēlmēm, vajadzībām un piedāvājumu un 3 intervijas dažas nedēļas vēlāk. Vēl pēc nedēļas jaunais darbinieks uzsāka darbu, ko veiksmīgi turpina jau pēc pārbaudes laika beigām. Paldies!

AndIT Solutions, SIA

Ingus Staltmanis

CEO

Sadarbība ar DarbaGuru bija ļoti profesionāla. Pirms uzsākt atlasi, tās vadītāja Inga Daliba veica padziļinātu interviju ar mani un maniem kolēģiem. Pēc intervijas tika sastādīts precīzs darba sludinājums un uzsākta atlase. Atrast speciālistus IT nozarē ir izaicinājums, bet salīdzinoši īsā laikā jau tika piedāvāti vairāki kandidāti. Esam apmierināti gan ar izvēlēto kandidātu, gan ar DarbaGuru sadarbības pieredzi. Noteikti ieteiktu DarbaGuru citiem. 

Globitex Holding, AS

Liza Aizupiete

Valdes priekšsēdētāja

DarbaGuru bija nozīmīga loma Globitex uzņēmuma attīstības procesā. Ingas Dalibas pieeja katram kandidātam bija rūpīga un profesionāla. Gala intervijām atlasītie kandidāti bija atbilstoši uzņēmuma prasībām tā brīža tirgus situācijā. Paldies par pozitīvo sadarbību!       

HL & Partneri, SIA

Liene Hodgins

Valdes locekle

Mani īpaši uzrunāja, ka atlases procesā interneta vide tika izmantota kā labs noderīgu un atbilstošu kontaktu iegūšanas avots. Izveidotajā sadarbībā patika profesionalitāte, precizitāte un attiecību veidošana, kas vērsta uz rezultātu. Rekomendēju “DarbaGuru” personāla atlases procesam arī citos uzņēmumos.

Fittero, SIA

Gints Golmeisters

Pārdošanas vadītājs

Sadarbību ar uzņēmumu “DarbaGuru” raksturoju kā pozitīvu, jo veiktajā atlases procesā darbā tika pieņemts prasībām atbilstošs darbinieks. Augstu vērtēju sniegtā pakalpojuma kvalitāti un uzticību, ko raisīja uzņēmuma vadītājas profesionalitāte. Pēc šīs pieredzes varu ieteikt “DarbaGuru” kā personāla atlases pakalpojumu sniedzēju.

Mellis grupa, SIA

Bruno Mellis

Valdes priekšsēdētājs

Esam pateicīgi par ieguldīto darbu un vērtējumu. Savu darbinieka izvēli balstījām uz DarbaGuru rekomendācijām un tā izrādījās ļoti veiksmīga. DarbaGuru personāla atlases izvertējumi ir izsmeļoši, kritiski un piesardzīgi, ko ļoti augstu novērtējam. Izvēlētais kandidāts mums šobrīd ir ļoti labs kolēģis un esam laimīgi, ka mums tāds ir.

DarbaGuru komanda strādā precīzi un ar rūpīgu attieksmi pret izvirzītajiem mērķiem. Uzmanīgi ieklausās velmēs un atbilstoši tām sniedz objektīvu novērtējumu. Inga Daliba ir precīza laikā un atbildīga attiecībā pret sniegto izvērtējumu. Nenoliedzami profesionāla komanda. Noteikti izvēlēsimies sadarboties arī turpmāk un iesaku nešaubīgi uzticēties DarbaGuru speciālistiem un viedoklim.

IIZI Brokers, SIA

Jānis Blumbergs

Valdes loceklis

Uzticība, kvalitāte un profesionalitāte ir tas, ar ko man asociējas “IIZI Brokers” un “DarbaGuru” sadarbība. „DarbaGuru” pierādīja, ka ir talanti savā jomā un tam par pierādījumu ir jaunie darbinieki, kuri veiksmīgi ir papildinājuši „IIZI Brokers” komandu. Esmu gandarīts par potenciālā darbinieka novērtēšanas procesu, un pateicoties tam sasniegto rezultātu.

Abyling, SIA

Artūrs Peha

Prokūrists

Izveidoto sadarbību ar personāla atlases un konsultāciju uzņēmumu “DarbaGuru” uzskatu par labu. Atlases procesā novērtēju savstarpējo uzticēšanos un elastību.         

PROLUX SIA

Kārlis Bodnieks

Valdes priekšsēdētājs

Sadarbību personāla atlasē raksturoju kā ļoti pozitīvu, jo rezultātā tika pieņemts darbā prasībām atbilstošs un motivēts kandidāts. Atzinīgi novērtēju pastāvīgas atgriezeniskās saiknes uzturēšanu, individualizētu un profesionālu pieeju. Rekomendēju DarbaGuru kā personāla atlases pakalpojumu sniedzēju.

Mājas aprūpe SIA

Ivanda Titova

Valdes locekle

Biju pārliecināta, ka labu darbinieku var atrast tikai ar paziņu starpniecību. Dažkārt tā arī rīkojos, bet ir situācijas, kad paziņu lokā vienkārši nav attiecīgā speciālista. Piesaistīt uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus ar DarbaGuru starpniecību emocionāli ir tāpat kā caur paziņām, tikai DarbaGuru ir vēl vairāk ieinteresēts un viņam nepietrūkst vajadzīgo speciālistu.

PTC SIA

Inārs Kučāns

Valdes loceklis

Paldies par lielisko semināra "Kā izvairīties no nepareizu lēmumu pieņemšanas kandidātu atlases procesā" novadīšanu! Man, kā uzņēmuma vadītājam, kurš nodarbojas ar kandidātu atlasi, ļoti noderēs prezentācijas materiālā saliktais atlases process pa plauktiņiem. Man ļoti patika doma par skaidri noformulētu mērķi un uz papīra uzliktu procesu. Tas tiešām varētu palīdzēt nenovirzīties no kursa un nepieļaut kļūdas. Ļoti pamācoša bija sadaļa par kandidāta profilu un sevišķi par to, ko piedāvā uzņēmums: parkings centrā?! Un kāpēc gan nē!

DOJUS Latvija SIA

Guntis Grīnbergs

Tirdzniecības nodaļas vadītājs

Profesionalitāte, atbildība un saprašanās no pus vārda. Tā raksturojama mūsu sadarbība. Ātra un kompetenta rīcība mūsdienu darba ritmā ir ļoti nepieciešama, tieši to mūsu sadarbībā vērtēju visaugstāk. Paldies!

SKAISTI SIA

Inga Ziemele

Valdes locekle

Seminārs "Ko personāla atlases speciālists gribētu redzēt Tavā LinkedIn profilā" noteikti bija noderīgs, jo ļāva saprast kā šis sociālais portāls darbojas, kādas līdz šim neapzinātas iespējas kontaktu dibināšanā piedāvā, kā vajadzētu veidot un izkārtot informāciju savā profilā u.c.noderīgas lietas.

Cosmodroms SIA

Agnese Krievkalne-Goba

Valdes priekšsēdētāja

Pateicoties DarbaGuru speciālistu konsultācijām, Kosmodromam veiksmīgi izdevās atrast un pieņemt darbā ļoti labu speciālistu uz front end developer pozīciju. Noteikti plānojam sadarbību arī turpmāk!

ISP Optics Latvia SIA

Ēriks Bediķis

Valdes priekšsēdētājs

DarbaGuru personāla atlases speciāliste īsā laikā piemeklēja uzņēmumam nepieciešamo ražošanas speciālistu darbam ar mehanizētajām ražošanas iekārtām. Esmu apmierināts ar darba kvalitāti, profesionālu attieksmi un individuālo pieeju klienta vajadzībām.