Uzņēmējdarbības panākumu atslēga: 5 priekšrocības, izvēloties ārpakalpojuma personāla vadītāju.

Pārmaiņu pilnajā uzņēmējdarbībā, uzņēmumi nepārtraukti meklē veidus, kā optimizēt darbības, palielināt efektivitāti un koncentrēties uz savu galveno kompetenci. Viens stratēģisks lēmums, ko daudzi uzņēmumi pieņem, ir personāla vadītāja ārpakalpojuma izmantošana. Izvēloties personāla vadītāja ārpakalpojumu, uzņēmums gūst vairākas priekšrocības, kas var ievērojami ietekmēt uzņēmuma kopējo panākumu un izaugsmi. Šajā rakstā mēs apskatīsim piecas galvenās priekšrocības, ja jūs izvēlaties personāla vadītāja ārpakalpojumu.

Lasīt vairāk

Headhuntings - kā atrast talantus, kas pacels jūsu uzņēmumu jaunā līmenī

Head-hunting ir māksla atrast un piesaistīt izcilus profesionāļus, kuri spēj būtiski ieguldīt Jūsu uzņēmuma attīstībā. Biznesa pasaulē, kur talantu konkurence tikai pieaug, efektīvs head-hunting kļūst par galveno rīku uzņēmumiem, kuri vēlas izcelties starp citiem. Mūsu DarbaGuru komanda sagatavoja dažus padomus, kādā veidā piesaistīt talantus jūsu uzņēmumam.

Lasīt vairāk

Kas ir klusā aiziešana jeb quiet quitting?

Jēdziens “quiet quitting” arvien biežāk sāk parādīties pasaules cilvēkresursu profesionāļu rakstos, pētījumos un diskusijās. Šajā rakstā mēģināsim tikt skaidrībā, kas tas īsti ir, vai tā ir kārtējā modes lieta vai skarba realitāte, izanalizēsim tā pazīmes, mēģināsim saprast, vai tas ir skāris uzņēmumu un kā to mazināt.

Lasīt vairāk

Kāda ir atšķirība starp tiešo uzrunāšanu (headhunting) un personāla atlasi (recruiting)?

Labākais veids, kā salīdzināt šos divus personāla piesaistes veidus, būtu izskatīt katru no tiem detalizēti un saprast tā specifiku. Vispirms tiksim galā ar jēdzienu skaidrošanu un galvenajām aktivitātēm, kas veicamas vienā un otrā gadījumā.

Lasīt vairāk

Kā izmantot LinkedIn personāla atlasei

LinkedIn ir vietne, ko izmanto profesionālo kontaktu veidošanai. Arvien populārāka personāla atlases metode ir kļuvusi kandidātu meklēšana tieši LinkedIn. Šajā rakstā dalāmies ar 10 padomiem, kā izmantot LinkedIn personāla atlasei.

Lasīt vairāk

Kāpēc nevar atrast darbinieku 2 dienās?

Lai atrastu darbinieku, ir jāievēro vairāki aspekti.

Lasīt vairāk

Personāla atlases procesa riski jeb kāpēc projekti nerealizējas - DarbaGuru pieredze

Jauno personāla atlases kursu ietvaros DarbaGuru lektori dalījās ar dalībniekiem pieredzē no rekrutēšanas darba gaitām, ieskaitot projektu riskus un biežākos klupšanas akmeņus. Vēlamies izvērst šo tēmu arī plašākai publikai, lai veicinātu labāku procesa izpratni visām atlases projektos iesaistītām pusēm.

Lasīt vairāk

Kad ir īstais laiks ieguldīties biznesa attīstībā?

Vai Tu atceries, kapēc Tu iesāki to, ko dari šobrīd? Kādi bija Tavi sapņi, plāni, mērķi? Kas bija tas, kas motivēja darīt?

Lasīt vairāk

Par labbūtību

Visapkārt pēdējā laikā dzirdams jēdziens “labbūtība” (labizjūta, labjūtība, labklājība – angl. well being, wellfare, happiness at work). Man pašai tuvāks ir tieši jēdziens “labbūtība” jeb kā “labi būt darbā” un “labi būt dzīvē” apvienojums. Jā, par šo tēmu runā, raksta, taču tai pašā laikā daudziem joprojām šis jēdziens ir svešs un nesaprotams (par to pārliecinos manis vadītajos kursos, kur stāstu par labbūtības tēmu).

Lasīt vairāk

E-reputācija var būt gan palīgs, gan šķērslis Jūsu karjerai

Tiešsaistes reputācija jeb e-reputācija ir uzņēmuma, personas, produkta vai pakalpojuma reputācija internetā un digitālajās platformās. Šo tiešsaistes (online) reputāciju ietekmē izplatītais saturs, tīmekļa lietotāju reakcija un mijiedarbība ar tiem, aktivitātes sociālajos tīklos u.tml.

Lasīt vairāk
1 2 3 4 5 6