Kalnā kāpēja stāsts

Katram kalnā kāpējam ir sava „aizmugure”. Kad kalnā kāpējs sāk savu ceļu, kalna piekājē paliek viņa atbalsta komanda, viņa drošības garants, viņa cerība uz veiksmīgu iznākumu.

Te viņš ir uzzinājis par laika apstākļiem, kas gaidāmi, par vēja virzieniem, par iespējamajām sniega lavīnām, par kalna stāvumu u.c. informāciju. Te ir kontaktpersona, ar kuru sazināties, ja tur augšā pusceļā notiek kāda ķibele. Ir kam piezvanīt, ir pie kā noskaidrot, ir kam palūgt padomu.

Tā arī DarbaGuru komanda ir tā drošā aizmugure personīgā zīmola veidotājam (kalnā kāpējam), kas sniedz prognozes par  tendencēm darba tirgū, palīdz uztrenēt darba meklēšanas prasmes, palīdz atklāt savas personiskās īpašības un izmantot tās savā labā. Dažreiz mēs norādām uz kļūdām, kuras no malas ir labāk pamanāmas, nekā no paša pozīcijas. Bet dažreiz pietiek ar vienkāršu atklātu sarunu, kuras laikā var nonākt pie kādas atziņas – kur virzīties tālāk, kāds nākamais solis, nākamais pakāpiens.

Mēs palīdzam izveidot spēcīgu „kalnā kāpēja” personīgo zīmolu profesionālo virsotņu sasniegšanai.

Katram uzņēmumam komandā ir vajadzīgi izturīgi, drosmīgi, atbildīgi, motivēti un profesionāli „kalnā kāpēji”, jo jāsasniedz taču virsotne.

Pieredze liecina, ka skats no malas uz uzņēmuma vajadzībām personāla piesaistē ir svarīgs. Dažbrīd vadītājs lieliski redz uzņēmuma mērķi, zina kā to sasniegt, bet tādā darba sparā nepamana, vai darbinieki (vai potenciālie kandidāti) arī spēj saskatīt šo mērķi, vai tas viņiem nav svešs, vai sakrīt ar to, ko viņi patiešām vēlas darīt.  Mēs meklējam motivāciju, atbildību, lojalitāti savos darbiniekos.

DarbaGuru vienmēr ir līdzās, kad pienāk brīdis piesaistīt jaunu, nomainīt esošo vai noturēt labu darbinieku. Darba devējs vairs nav viens savā izvēlē. Turklāt viņam ir pieejamas prognozes par tiem laika apstākļiem, kas tagad notiek darba tirgū.

Mēs aktīvi izmantojam mārketinga tehnikas un rīkus personāla atlasē, lai uzrunātu un atrastu uzņēmumam, tā mērķiem un iekšējai kultūrai visatbilstošāko darbinieku.

DarbaGuru - profesionāls palīgs ceļā uz virsotni.