Darba intervijas simulācija

Tas ir ļoti noderīgi tiem, kas tikai iesāk darba meklēšanu vai ir jau pabijuši vairākās intervijās, bet saņēmuši atteikumus. Tā ir lieliska iespēja, gan paskatīties uz sevi no malas, gan saņemt profesionāla personāla atlases speciālista konsultāciju – ko vajadzētu darīt, ko nē, kā sagatavoties intervijai, kā pareizi atbildēt uz intervētāja jautājumiem, kā uzvesties intervijas laikā, kā pēc tās.

Turklāt parastā darba intervijā nebūs iespēja pajautāt un saņemt 100% godīgu atbildi no darba devēja, kas ar mani nav kārtībā, kāpēc es nederu šai vakancei, kur es pieļāvu kļūdu, kādu iespaidu es atstāju. Ar mūsu speciālistu tā ir konfidenciāla un atklāta saruna, kuras laikā var jautāt jebko, kas uztrauc saistībā ar darba meklēšanas procesu.

Tipiskie, sarežģītie, āķīgie, provocējošie vai nekorektie jautājumi darba intervijas laikā. Kā ar tiem visiem tikt veiksmīgi galā? Kā runāt par vēlamo atalgojumu vai atbildēt uz jautājumu par savām karjeras ambīcijām?

Tiek izspēlēta reāla darba intervija, sākot ar ierašanos, sasveicināšanos, atbildēšanu uz jautājumiem utt. Pēc darba intervijas beigām mūsu konsultants, kas ir praktizējošs personāla atlases speciālists, soli pa solim izanalizē katru darbību vai atbildi uz jautājumu. Ieteiks labāko variantu.

Konsultācijas ilgums: 1,5h

Piesakoties dotajai konsultācijai būtu vēlams atsūtīt savs CV un vakances vai amata nosaukums vai pat aprakstu, uz kuru ir interese pieteikties vai pretendēt, vai arī problēmu, ar kuru saskāries darba interviju laikā.

Ar mums var sazināties, rakstot uz info@darbaguru.lv vai pa tālruni +371 29554294

Saistītie raksti par šo tēmu:
Ko darīt, ja nezini atbildi uz darba intervijas jautājumu?
Vai esi gatavs sarunai par karjeru ar savu vadītāju?
Kā atbildēt uz darba intervijas jautājumu - kādi ir Jūsu lielākie trūkumi?