Profesionāla LinkedIn profila izveide

Lietišķo kontaktu veidošanas sociālajā tīkla LinkedIn profils mūsdienās kalpo par būtisku elementu katra speciālista un vadītāja tēla stiprināšanai. Tas ir arī veids kā uzņēmējam vai karjeras veidotājam popularizēt savu personīgo zīmolu, atrast jaunus sadarbības partnerus un uzturēt kontaktus ar esošajiem.

Tā ir praktiska nodarbība, kuras laikā strādājam pie LinkedIn profila izveides vai pilnveidošanas, tāpēc ņemiet līdzi savu portatīvo datoru vai planšeti, lai visu izrunāto varētu uzreiz realizēt.

Galvenie pieturas punkti:

  • vajadzīgā un liekā informācija profilā;
  • tekstuālais un vizuālais noformējums;
  • atsauksmju, projektu, prezentāciju u.c. papildus informācijas pievienošana;
  • meklētāju un sarakstes rīku izmantošana kontaktu veidošanai;
  • kontaktu pārvaldība;
  • komunikācijas mērķis un biežums (ieraksti, dalīšanās ar saitēm, viedokļa raksti).

Iespējams organizēt gan individuālās, gan mazo grupu konsultācijas.

Stāsta LinkedIn semināru un konsultāciju apmeklētāji:

"Ingas Dalibas vadītā Linkedin nodarbība man ļāva apzināt tās nianses, ko sevī slēpj Linkedin platforma un padarīt manu CV un prezentāciju daudz profesionālāku. Inga sniedza labus padomus, gan CV daļas sakārtošanā, papildinot un izceļot būtisko, gan izskaidrojot dažādu papildus lauku nozīmi un to ietekmi uz rekrutēšanas speciālistiem.

Pēc semināra apmeklēšanas, bija prieks, ka manu profilu skatīja vairāk personu, kā arī pateicoties tam saņēmu atbilstošus darba piedāvājumus. Dalība seminārā noteikti var būt aktuāla tiem, kam nav laika un vēlmes pašiem iedziļināties platformas specifikā, kā arī ir vēlme rast profesionālu skatienu uz jau esošo informācijas izkārtojumu."

Sandra Kanča, Head of sub-department, line manager at Swedbank Latvija

"LinkedIn semināra apmeklējums deva ieskatu LinkedIn vizuālajās pārmaiņās. Iesaku semināru, kuri vēlas izprast vairāk  LinkedIn iespējas profesionālaijai darbībai. Tā ir iespēja, dzirdēt arī pieredzes apmaiņas stāstus par LinkedIn izmantošanu. Inga Daliba dalās ar savu profesionālo pieredzi par ziņām, kuras vairāk lasa auditorija, kad vairāk lasa ziņas un atbild uz dalībnieku interesējošajiem jautājumiem.  Seminārs ir vairāk vērtība LinkedIn lietotājiem, kuri līdz šim nav bijuši aktīvi lietotāji. Par lietošanas pamatiem un kuri ir orientēti uz savas profesionālās darbības pilnveidi un attīstību."

Andželika Berga, TWINO Grupas cilvēkresursu un kultūras vadītāja

"Noteikti vēlos pateikt paldies par interesantu un, galvenais, noderīgu semināru. Mūsdienu digitālajā laikmetā ir ļoti svarīgi apgūt kompetences darbam ar sociālajiem tīkliem un platformām. Prieks, ka Latvijā arī sekojam aktualitātēm un mums ir tādi profesionāļi, kas var dalīties ar savām zināšanām šajā jomā."

Guna Logina


"Mans mērķis, apmeklējot LinkedIn semināru, bija labāk izprast šī sociālā tīkla nozīmi gan no individuālā, gan uzņēmuma skatu punkta un saprast, kā es to varu izmantot. Uzskatu, ka LinkedIn seminārs sniedz daudzējādā ziņā vērtīgu un vispusīgu ieskatu par sociālo tīklu un tā reālo pielietojamību. Seminārs koncentrētā veidā iedod zināšanas, kuras katrs pats pēc tam var izmantot praktiski sava individuālā profila vai uzņēmuma profila sakārtošanā, lai to padarītu kvalitatīvāku un redzamāku sociālajā vidē.

Iesaku semināru tiem, kuri vēlas saprast, kā LinkedIn var būt noderīgs uzņēmumiem, un tiem, kuri atrodas jaunu profesionālo izaicinājumu meklējumos."

Anda Penka, Caps! radošā direktore

"DarbaGuru un Ingas Dalibas vadītajā praktiskajā seminārā uzskatāmi izklāstīti knifi un triki, ko varat “izspiest ” no Linkedin, par daudziem es pat nenojautu. Pats galvenais - semināra laikā praktiski tiek liktas lietā uzņemtās zināšanas.
Šīs gudrības varam apgūt arī pašmācības ceļā, taču varu teikt droši, tam būs jāvelta daudz, daudz stundas savā dārgā laikā. Turpretī pāris stundās ātri un kodolīgi apgūtās iemaņas noderēs kā biznesā, tā arī personīgiem karjeras mērķiem."

Uģis Kasparāns, CEO, CLM TRANSPORT

Konsultācijas garums 1,5h

Ar mums var sazināties, rakstot uz info@darbaguru.lv vai pa tālruni +371 29554294

Saistītie raksti par šo tēmu:
Ko darīt un ko nedarīt sociālajos tīklos jauna darba meklēšanas laikā
Ko personāla atlases speciālists gribētu redzēt Tavā LinkedIn profilā