Darbu sāk Personīgās zīmolvedības akadēmija

Darbu sāk Personīgās zīmolvedības akadēmija
Foto autors: Gatis Orlickis, Baltic Pictures. No kreisās: "DarbaGuru Academy" dibinātājas un lektores Aiga Veckalne un Inga Daliba.

Šā gada sākumā darbu uzsāka Personīgās zīmolvedības akadēmija "DarbaGuru Academy", kas atvērta tiem, kuri ir ieinteresēti izveidot profesionālu un spēcīgu personīgo zīmolu, lai sasniegtu biznesa vai karjeras mērķus. Tas, ko “pērk” klients vai darba devējs, ir personīgais zīmols un tā uzticamība, ko tas radījis.

Atvērtība, elastīgums, kritiskā domāšana, radošums, komunikācijas un pašprezentācijas prasmes, sadarbība un iesaistīšanās, emocionālā inteliģence – tās ir prasības, ko mūsdienās un tuvākajā nākotnē izvirza darba tirgus. Personīgās zīmolvedības akadēmijas lektori ir profesionāļi, kuri dalīsies ar praktiskiem padomiem un Latvijas personīgo zīmolu stāstiem, kā arī trenēs mērķu formulēšanas, pašprezentācijas, stresa vadības, publiskās runas, sociālo tīklu un valodas lietošanas prasmes.

"DarbaGuru Academy" dibinātājas ir divas uzņēmējas – valodas eksperte Aiga Veckalne un personīgās zīmolvedības konsultante Inga Daliba, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma "DarbaGuru" radītāja un vadītāja. Aiga personīgās zīmolvedības akadēmijas meistarklasēs runā par iedarbīgu un skaidru valodu lietišķajā saziņā, savukārt Inga palīdz izveidot spēcīgu un korektu uzņēmēju un nozares profesionāļu personīgo zīmolu interneta vidē un jo īpaši sociālajos tīklos.

"DarbaGuru Academy" lektore, pieredzējusi radio un televīzijas raidījumu vadītāja, publiskās runas eksperte Ilva Milzarāja par savām meistarklasēm saka: "Neatkarīgi no tā, pirmā vai simt pirmā publiskā uzstāšanās, nav oratora, kurš pirms runas teikšanas kaut mazliet neuztrauktos. Kāpēc? Tāpēc, ka runa atklāj arī paša runātāja personību – viņa kompetenci, cilvēciskās īpašības, pasaules redzējumu. Oratoru no oratora atšķir pieredze, dabas dotie talanti, kā arī publiskas uzstāšanās prasmju kopums. Tieši šie “ieroči” ir šo semināru objekts. Soli pa solim uzzināsim, kā pārvarēt uztraukumu, iemācīsimies mērķtiecīgi izmantot balsi, visu runas aparātu, savu ķermeni un pārliecinoši uzstāties jebkurā auditorijā."

Savukārt labsajūtas treneris Māris Žunda cenšas katru dienu būt sevis labāka versija un mēģina sajust dzīves vērtību vairākās dimensijās. Viņš savās meistarklasēs aicina nopietni aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu un to, cik tā lielā mērā mūsu darbaspējas ietekmē spēja kontrolēt un vadīt stresu.

Inga Daliba akadēmijas ideju pamato šādi: "Personīgā zīmolvedība ir mērķtiecīga sava tēla veidošana līdzīgi tam, kā uzņēmumi izstrādā un popularizē savu tēlu, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk sadarbības partneru un klientu. Ticu, ka, mērķtiecīgi, neatlaidīgi un pārdomāti darbojoties, var sasniegt iecerētās profesionālās virsotnes. Mūsu mērķis ir palīdzēt uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt vairāk."

Savukārt Aiga Veckalne atgādina par to, cik svarīga ikdienā ir valoda: "Pirmo iespaidu uz apkārtējiem atstājam ar savu izskatu, tad – ar uzvedību, bet, uzsākot sarunu, – ar teikto vārdu. Mūsdienu digitālajā pasaulē rakstītais teksts bieži vien rada pirmo un vienīgo iespaidu par mums. Valoda liecina gan par mūsu izglītību, zināšanām, pieredzi un emocionālo inteliģenci, gan arī par komunikācijas un analītiskajām prasmēm, kā arī lietišķās etiķetes un ētikas normu pārzināšanu. Uzlabojot valodas prasmes un papildinot vārdu krājumu, spējam labāk formulēt domu, argumentēt viedokli, risināt sarežģītas situācijas un improvizēt, kļūstam zinošāki un inteliģentāki."

Tikai pieņemot izaicinājumu vai izejot ārpus komforta zonas, varam sasniegt vairāk, un mēs Personīgās zīmolvedības akadēmijā palīdzam sasniegt jaunas virsotnes un pilnveidoties.

Papildu informācija: https://www.darbaguru.lv/lv/academy

Kontaktinformācija: academy@darbaguru.lv

Meistarklašu programma 2018. gadam

JANVĀRIS

19.01. Inga Daliba "Profesionāla LinkedIn profila izveide biznesam un karjerai"

26.01. Māris Žunda "Stresa vadība, veselība un labsajūta spēcīgam personīgajam zīmolam"

31.01. Ilva Milzarāja "Elpošana un žokļu mežģi. Runas aparāta vingrinājumi, ātrruna"

FEBRUĀRIS

16.02. Māris Žunda "Stresa vadība, veselība un labsajūta spēcīgam personīgajam zīmolam"

19.02. Ilva Milzarāja "Veiksmīga publiskā runa - spēcīga personīgā zīmola būtisks elements: Valoda un teksta loģiskā analīze. Ķermeņa valoda."

23.02. Inga Daliba "LinkedIn meistarklase uzņēmējiem un pārdevējiem"

MARTS

21.03. Ilva Milzarāja "Veiksmīga publiskā runa - spēcīga personīgā zīmola būtisks elements: 3.Uzstāšanās publikas, kameras priekšā"

23.03. Edgars Zālītis "Pirms sarunas ar investoru: 1.meistarklase - bizness, produkts, tirgus un investīcijas"

27.03. Evija Zaķe "Finanšu prasmes ikdienā: cik liela vara pieder naudai"

APRĪLIS

11.04. Aiga Veckalne Vebinārs "Lietišķā sarakste angļu valodā: kā rakstīt iedarbīgas vēstules"

13.04. Edgars Zālītis "Pirms sarunas ar investoru: 2.meistarklase - finanšu analīze un finanšu risku novērtēšana"

19.04. Evija Zaķe "Kā mūsdienu biznesa profesionālim būt finansiāli veiksmīgam mainīgajos tirgus un ekonomikas apstākļos?"

27.04. Inga Daliba Personīgās zīmolvedības meistarklase: LinkedIn profils – mūsdienu profesionāļa vizītkarte

MAIJS

16.05. Aiga Veckalne Vebinārs "Lietišķā sarakste angļu valodā: kā rakstīt iedarbīgas vēstules" 2

17.05. Vineta Spoģe "Domu kartes izveide Tavai izaugsmei"

18.05. Māris Žunda "Biohakings jeb dzīvo gudrāk | enerģijas pārvaldība un labsajūta spēcīgam personīgajam zīmolam"

JŪNIJS

07.06. Daniēls Godiņš "Feedback vs kritika"

08.06. Inga Daliba "Personīgās zīmola kartes izveide karjerai un uzņēmējdarbībai"

14.06. Aiga Veckalne "18 iedarbīgas e-pasta strāteģijas"

Atpakaļ