Komanda

Galvenais, kas mūs visus vieno – profesionālā joma, kurā katrs darbojas, ir sirdslieta. Tas ir darbs, hobijs un dzīves stils vienlaicīgi. Vairāku gadu garumā iegūtā praktiskā pieredze nu ļauj palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus, atrast savu sapņu darbu, pašrealizēties savā profesijā.

Uzņēmuma radītāja un vadītāja

Inga Daliba

Dalība BNI Vivaldi, IPTER un LTRK I HR konsultācijas

Katram ir savas virsotnes, kuras jāsaredz, jāiekāro un jāsasniedz. Lai tās sasniegtu, svarīga mērķtiecība, degsme un cilvēki, kuri atbalsta. Uzņēmuma balsts ir komanda - profesionāla un uz panākumiem vērsta. Mana nostāja: "uzkāp virsotnē, nevis lai Tevi ierauga visa pasaule, bet lai Tu ieraudzītu visu pasauli".

 

Kontakti saziņai: inga@darbaguru.lv, +371 29274689

Rekrutiere

Terēze Riekstiņa

Pārdošanas, eksporta un projektu vadības vakances I HR konsultācijas

Attiecību veidošana – tā ir panākuma atslēga jebkurā komunikācijā, pārdošanā un atlasē. Ieklausīties, sajust un saprast otru sarunas partneri un meklēt kopīgus risinājumus šajā mūžīgo pārmaiņu laikmetā, kur pieredze, stāsts un iekšējās vērtības vienmēr būs augstāk par visu pārējo.


Kontakti saziņai: tereze@darbaguru.lv, +371 29269931
 

Rekrutiere

Inese Sila

Vadības, finanšu un tehniskās vakances I EI novērtēšana I Personāla vadības kursi I HR konsultācijas

Dzīvē nekas nenotiekot nejauši, un par to pārliecinos atkal un atkal. Varu savienot gandrīz jebkurus notikumus savā dzīvē vienotā ķēdē, kur katrs nākošais nebūtu noticis, ja nebūtu iepriekšējo. Vienmēr esmu bijusi zinātkāra un atvērta jaunām zināšanām, prasmēm, man patīk izaicinājumi, t.i., izdarīt to, ko citi uzskata par neiespējamu. Ja kāds man stāsta, ka es noteikti to nevarēšu, tad manī pamostas pretestība – kā nevarēšu? Protams, ka varēšu! Un izdodas arī.

 

Kontakti saziņai: inese@darbaguru.lv, +371 28665883

Rekrutiere

Lilita Alute

IT vakances I Karjeras konsultācijas I Klientu atbalsts

Atklātība un caurspīdīgums ir svarīgas mūsu darba un dzīves sastāvdaļas. Lai būtu iespēja veiksmīgi realizēt projektu, ir svarīga ne tikai meklēšana, pārdošana, psiholoģijas izpratne, nepadošanās, bet arī atklātība ar visām projektā iesaistītajām pusēm: klientu, kandidātu, komandu. Ir jāprot savlaicīgi informēt par iespējamiem “zemūdens akmeņiem”, lai lieki netērētu neviena laiku un arī rastu ciešāku uzticību. Dažreiz tas nav tik viegli izdarāms, tādēļ šī prasme ir jāmācās, jo ir ļoti nozīmīga savstarpējās attiecībās. Līdz ar to mans novēlējums katram, pirmkārt, būt atklātam pret sevi, un, otrkārt, būt atklātam pret citiem, lai darba un dzīves gaitā nebūtu jāšķiras ar kādu uz negatīvas nots.

 

Kontakti saziņai: lilita@darbaguru.lv, +371 20494149

Digitālā mārketinga speciāliste

Sigita Paula Cepleviča

Sociālo tīklu profilu uzturēšana I Klientu atbalsts

Cilvēcīga attieksme starp kolēģiem un klientiem - tā man ir ļoti svarīga. Sapratne, uzticēšanās, atbalsts, iedrošinājums un iedvesmošana jaunām lietām. Daru darbu no sirds un kvalitatīvi, un vienmēr esmu gatava palīdzēt kolēģiem, ja nepieciešams. DarbaGuru komandā jūtos novērtēta, un tas dod stimulu darīt vēl vairāk un labāk, lai sasniegtu gan savas personīgās, gan arī uzņēmuma profesionālās virsotnes.

 

Kontakti saziņai: sigita@darbaguru.lv, +371 28369212

Klientu attiecību vadītāja

Līva Cīrule

Dalība BNI Wagner

Attiecības ir katras plaukstošas sadarbības pamats. Taču attiecību pamats ir stabils četrinieks -  laipnība, atklātums, pielāgošanās un atvērtība. Šos četrus stūrakmeņus sniedzam sajūtās viena otrai, ikdienā sastrādājoties, un arī mūsu klientiem gan pārrunu procesā, gan sadarbības laikā. Tās ir manas personīgās vērtības, kuras ir iespēja iestrādāt savā darba ikdienā, veidojot brīnišķīgu vidi gan klientiem, gan kolēģiem.

 

Kontakti saziņai: liva@darbaguru.lv, +371 26155209

Klientu attiecību vadītāja

Vita Kaive

Manuprāt, katra klientu piesaistes menedžera vienai no raksturojošām īpašībām būtu jābūt  mērķtiecībai. Kur ar patiesu aizrautību un degsmi Tu paveic darbu, kuru mīli, kas nodrošina atklātu un godīgu komunikāciju ar sadarbības partneriem un kolēģiem, rezultējoties profesionāli un kvalitatīvi paveiktā darbā, kur visas puses sasniedz sev gaidāmo rezultātu un ir apmierinātas. Tas ir tas, ar kādu attieksmi veicu savu darbu, un šāda pieeja ir arī viena no mūsu komandas vērtībām.

 

Kontakti saziņai: vita@darbaguru.lv, +371 29118967