Komanda

Galvenais, kas mūs visus vieno – profesionālā joma, kurā katrs darbojas, ir sirdslieta. Tas ir darbs, hobijs un dzīves stils vienlaicīgi. Vairāku gadu garumā iegūtā praktiskā pieredze nu ļauj palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus, atrast savu sapņu darbu, pašrealizēties savā profesijā.

Personīgās zīmolvedības konsultante un rekrutiere

Inga Daliba

uzņēmēja, DarbaGuru īpašniece un vadītāja, blogere

Katrs no mums dzīvē meklē īstos cilvēkus. Tos, kuri palīdzētu mums realizēt mūsu mērķus, piepildīt mūsu sapņus. Es palīdzu uzņēmējiem, uzņēmumiem šādus cilvēkus atrast, izmantojot mūsdienīgas personāla atlases metodes – galvu medības interneta vidē, datu bāzēs, sociālajos tīklos, forumos, tīklošanas pasākumos, kā arī veicot kandidātu psiholoģisko novērtēšanu.

Vadītājas asistente

Ilze Svarena

DarbaGuru risinājuma "Aprūpētais darba sludinājums" projektu vadītāja

Darba vidē mani raksturo augsta atbildības sajūta un precizitāte. Vienmēr tiecos uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Manas akadēmiski iegūtās zināšanas komunikācijas jomā ir labs palīgs ikdienas saskarsmē ar kolēģiem un sadarbības partneriem. Uzskatu, ka vieta izaugsmei ir tur, kur cilvēks ir gatavs izkāpt ārpus savas komforta zonas, pieņemt izaicinājumus un nebaidīties no kļūdām. Ikviena virsotne ir sasniedzama, ja esi gatavs darīt.  

Valodu eksperte

Aiga Veckalne

uzņēmēja, DarbaGuru Academy partnere, valodniece, lektore

Esmu filoloģe pēc izglītības un aicinājuma. Valodas, teksti un tulkojumi ir mans sirdsdarbs. Profesionāli ar tulkošanu, valodu mācīšanu un tekstu rediģēšanu strādāju jau 15 gadu. Šīs prasmes lieliski noderēja, uzsākot valodu pakalpojumu biznesu un izveidojot uzņēmumu "Skrivanek Baltic", kas tagad ir viens no lielākajiem Latvijā.

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju eksperts

Ēriks Daliba

analītiķis, DarbaGuru sadarbības partneris, web izstrādātājs, blogeris

Līdzīgi kā katras profesijas pārstāvim, tā arī programmētājam, izstrādātājam vai analītiķim ir savs rokraksts, sava domu gaita vai sistēmu būvēšanas loģika. Redzot reāli uzrakstīto kodu, izstrādātos projektus, var pateikt speciālista profesionalitātes līmeni un attīstības potenciālu. Spēja plānot laiku un radošā pieeja arī ir būtisks vērtēšanas kritērijs IT cilvēkiem.