Komanda

Mūs visus vieno tas, ka profesionālā joma, kurā katrs darbojas, ir sirdslieta. Tas ir darbs, hobijs un dzīvesstils vienlaicīgi. Vairāku gadu garumā iegūtās zināšanas, prasmes, kompetences un praktiskā pieredze cilvēkresursu jomā nu ļauj palīdzēt citiem sasniegt profesionālos mērķus, atrast piemērotu darbinieku vai savu sapņu darbu, pašrealizēties savā profesijā.

Uzņēmuma radītāja un vadītāja

Inga Daliba

Dalība biznesa klubos BNI, IPTER un LTRK I HR konsultācijas

Katram ir savas virsotnes, kuras jāsaredz, jāiekāro un jāsasniedz. Lai tās sasniegtu, svarīga mērķtiecība, degsme un cilvēki, kuri atbalsta. Uzņēmuma balsts ir komanda - profesionāla un uz panākumiem vērsta. 
 

Mg. Paed., personāla atlases uzņēmuma “DarbaGuru” un apmācību uzņēmuma “Personīgā Zīmola Akadēmija” radītāja un vadītāja, personīgās zīmolvedības konsultante, lektore, sertificēta Genos International EI (emocionālās inteliģences) praktiķe. Darbojas cilvēkresursu piesaistes jomā kopš 2006.gada. Grāmatas “Kā rekrutēt veiksmīgāk: personāla atlases mārketings” (2017) autore un apmācību programmas "Digitālā personāla vadība" vadītāja. Biznesa klubu BNI, IPTER un LTRK biedrs.

 

Kontakti saziņai: inga@darbaguru.lv

Rekrutiere

Terēze Riekstiņa

Pārdošanas, eksporta, projektu vadības un finanšu vakances

Rekrutiere, biznesa konsultante un projektu vadītāja, apmācību trenere ar 20 gadu pieredzi pārdošanā un vadībā (banku, mazumtirdzniecības un biznesa konsultāciju jomā). 

 

Ieguvusi psiholoģijas bakalauru un ekonomikas profesionālo grādu. Apguvusi sistēmiskā praktiķa darbu Systemic Constellations Center Riga sadarbībā ar Bert Hellinger Instituut Nederland.

 

Vada apmācības pārdošanā, vadībā un personīgajā attīstībā. No 2012. gada darbojos biznesa konsultāciju jomā, palīdzot gan jauniem, topošiem uzņēmējiem, gan arī pieredzējušām biznesa komandām attīstīties un sasniegt jaunas virsotnes. Koordinē LLKC biznesa mentoru tīklu.

 

Veic atlases projektus pārdošanas, eksporta, projektu vadības un finanšu vakancēm.

 

Terēze uzskata, ka panākumu atslēga ir attiecību veidošana jebkurā komunikācijā, pārdošanā un atlasē. Ieklausīties, sajust un saprast otru sarunas partneri un meklēt kopīgus risinājumus šajā mūžīgo pārmaiņu laikmetā, kur pieredze, stāsts un iekšējās vērtības vienmēr būs augstāk par visu pārējo.


Kontakti saziņai: tereze@darbaguru.lv
 

Rekrutieru komandas vadītāja

Lilita Alute

Līderība I Programmētāju vakances I Karjeras konsultācijas

DarbaGuru komandā strādā vairāk kā 4 gadus. Ir bijusi pieredze dažādos amatos no uzņēmuma vadības asistēšanas un pirmspārdošanas speciālista līdz IT atlases. Šobrīd sniedz kolēģiem arī operacionālo jautājumu un profesionālās attīstības atbalstu kā Rekrutieru komandas vadītāja, kā arī turpina savas gaitas personāla atlasē Izstrādātāju/Programmētāju vakancēm.

Specializējās tādu vakanču izpildē kā: Software development on back-end PHP, Java, C#

Ir bijusi darba pieredze ar tādiem klientiem kā: ELKO Grupa, Fin-Technologies, Tilde, Blue Bridge Technologies, Dobeles Dzirnavnieks.

Pēc pieprasījuma veic arī karjeras konsultācijas par tēmām:
- ekspertīzes noteikšana kādas darba devēja/klienta problēmas atrisināšanai;
- karjeras vēlmju formulēšana;
- sagatavošanās darba intervijai un pārrunu vadība;
- darba pieredzes un prasmju efektīvā prezentēšana.

 

2020. gadā iegūts sociālo zinātņu bakalaura grāds psiholoģijā, kur gala darba ietvaros tika pētīta tēma "Personāla atlases speciālista personības iezīmju un kontroles lokusa saistība ar kandidātu uzrunāšanas veidiem" un saņemti rezultāti no reālās Latvijas tirgus situācijas.

 

Nākotnē redz sevi karjeras eksperta lomā.

 

Kontakti saziņai: lilita@darbaguru.lv

Rekrutiere

Diana Graudiņa

IT vakances

Profesionāla rekrutiere ar vairāk kā 10 gadu pieredzi dažādu nozaru un pieredzes līmeņu darbinieku atlasē. Savā profesionālajā darbībā izmanto plašu kandidātu meklēšanas un interviju metožu klāstu, kas ļauj pielāgoties katram gadījumam individuāli un gūt labākos rezultātus, lai apmierinātu klientu un potenciālo darbinieku vajadzības. Komunikabla, ar spēcīgi izteiktām pārrunu un lietišķo attiecību veidošanas prasmēm.
 

Specializējas Vecāko speciālistu (senior) IT rekrutēšanā, veic pilna cikla personāla atlasi gan Latvijā, gan citās valstīs (ASV, Zviedrijā, Vācijā, Krievijā, Ukrainā).
 

Ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (LLU).
 

Kontakti saziņai: graudina@darbaguru.lv

Rekrutiere

Jekaterina Dobrova

Jekaterina ir augsti kvalificēta profesionāle ar lielu darba pieredzi starptautiskos uzņēmumos klientu apkalpošanas un pārdošanas jomā. Kopš 2014. gada virzījusi savu karjeru uz darbu HR nozarē, no sākuma darbojoties kā karjeras attīstības konsultante un tagad strādājot par rekrutieri. Vienu no saviem mērķiem rekrutiera lomā redz uzticamību attiecību veidošanā gan ar darba devēju, gan ar kandidātu, kura rezultātā notiek veiksmīga darbinieka piesaiste uzņēmumā.

 

Jekaterinai patīk iedvesmot cilvēkus atrast savu pareizo karjeras ceļu, sasniegt savus mērķus un būt laimīgiem. Viņa lepojas ar savām komunikācijas un tīklošanas prasmēm un ir pārliecināta, ka smaids un pozitīva attieksme ir galvenās veiksmes atslēgas. Gatava jauniem izaicinājumiem, turpina apgūt jaunas zināšanas un pilnveidot sevi.

 

Ieguvusi maģistra grādu filoloģijā Latvijas Universitātē, ka arī ir apgūtas profesionālās kompetences personāla vadības jomā.

 

Kontakti saziņai: dobrova@darbaguru.lv

Rekrutieris

Jānis Melngailis

Būvniecības, vadības vakances I HR konsultācijas

Ieguvis izglītību psiholoģijā (RPIVA). Nu jau vairāk kā 15 gadus strādā HR jomā, kur sācis ar pašiem pamatiem kā personāla vadītājas asistents. Laika gaitā uzkrājot pieredzi, vadījis arī HR nodaļas dažādos uzņēmumos. Stiprā puse ir tieši personāla atlase. Šo gadu laikā ir izdevies gan iegūt daudzu profesionāļu kontaktus, gan arī iepazīt lieliskus cilvēkus, personības, kolēģus. Strādāts ir pie dažādām vakancēm – apsardzē, būvniecībā, projektēšanā, tirdzniecībā, ražošanā u.c. Pašam tuvākas atlasē ir vadošās pozīcijas, bet neatsakās arī no jauniem izaicinājumiem. 
 

Kontakti saziņai: janis@darbaguru.lv

Rekrutiere

Lauma Kugrēna

Vadības, finanšu, mārketinga, pārdošanas vakances

Lauma HR jomā darbojas 20 gadus. Darba pieredze ir gan lielos, starptautiskos uzņēmumos, gan vietējā kapitāla uzņēmumos, gan arī valsts pārvaldes uzņēmumos. Gadu gaitā ir pabūts gandrīz visās HR jomās, sākot no HR datu administrēšanas līdz pat savas HR komandas vadībai. Laumai ir arī pieredze konsultanta darbā starptautiskā konsultāciju uzņēmumā. Un kaut arī katra darba ikdiena ir ļoti atšķirīga, dienas beigās viss ir par un ap cilvēku. Tā arī ir Laumas galvenā motivācija darbā, spēja palīdzēt cilvēkiem karjerā un uzņēmumiem darbā ar cilvēkiem.

 

Šobrīd Lauma darbojas kā rekrutiere ar vadības, finanšu, mārketinga, pārdošanas un citām augsta līmeņa speciālistu vakancēm. Iepriekšējā pieredze un zināšanas ļauj izprast katru vakanci un uzņēmuma vajadzības, kas palīdz veikt jēgpilnāku atlases procesu un kandidātu izvēli.

 

Laumai ir iegūtas arī plašas zināšanas par atalgojuma sistēmu izveidi un ieviešanu, amatu un funkciju izvērtēšanu un citiem personālvadības jautājumiem.

 

Ieguvusi bakalaura grādu Banku augstskolā un turpinājusi izglītoties dažādos profesionālajos kursos gan personālvadības jomā, gan arī citos, piemēram, projektu vadībā.

 

Kontakti saziņai: lauma@darbaguru.lv

Rekrutiere

Iveta Plepe

Iveta ir darbojusies klientu apkalpošanas jomā, strādājusi par biroja vadītāju un personāla speciālisti. Šobrīd veic atlases projektus personāla, pārdošanas, mārketinga, finanšu u.c. administratīvajām vakancēm.


Mērķtiecīga, pozitīva, komunikabla, uz rezultātu orientēta. Ivetai piemīt apņēmība un neatlaidība rezultāta sasniegšanas procesā.

 

Ieguvusi bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā, augstākā izglītība pedagoģijā, profesionālās pilnveides izglītība "Personāla vadība".

 

Kontakti saziņai: iveta@darbaguru.lv

Rekrutiere

Marija Voronova

IT vakances

Marija ir psihologs, tāpēc vienmēr ir bijusi vēlme strādāt tieši ar cilvēkiem. Pēc pirmās prakses universitātē viņa izvēlējās organizācijas psiholoģijas virzienu. Darbs rekruitmentā un headhuntingā viņu uzrunāja jau kopš pirmās gūtās darba pieredzes (kopš 2019. gada).

 

Interesē labklājības tēma un aspekti, kas to ietekmē. 2021. gadā ieguvusi maģistra grādu Organizācijas psiholoģijā (Latvijas Universitātē), kura gala darba ietvaros tika pētīta tēma "Apmierinātība ar darbu un fiziskās aktivitātes ietekme uz labklājību".

DarbaGuru komandā Marija ir atbildīga par IT nozares vakancēm (programmētāji, Team Lead, IT risinājumu konsultanti).


Ir bijusi darba pieredze ar tādiem klientiem kā: ERGO, TietoEVRY, RGP.

Marija turpina attīstīties un vienmēr vēlas uzlabot pakalpojuma sniegto kvalitāti, uzklausa katru klientu, kam ir jaunas idejas par procesu uzlabošanu, un pielāgojas viņu vēlmēm.

 

Personāla vadības konsultante

Inese Sila

EI novērtēšana I Personāla vadības kursi I HR konsultācijas

Mg. HR, sertificēts profesionālais koučs, trenere. GENOS emocionālās inteliģences testa sertificēta praktiķe, integrālās attīstības praktiķe. Pieredze personāla vadībā vairāk kā 20 gadi - gan valsts pārvaldes un pašvaldības iestādēs, gan privātā biznesa uzņēmumos. Darbojas dažādos projektos personāla atlases kompānijā “DarbaGuru”. Lasa lekcijas (Juridiskā koledža, BA Turība, Ventspils augstskola), vada seminārus un treniņus par personāla vadību, koučingu, līderības, biznesa ētikas, personīgās izaugsmes, emocionālās inteliģences tēmām.

 

Kontakti saziņai: inese@darbaguru.lv

Pārdošanas komandas vadītāja

Vita Kaive

Pārdošanas profesionāle ar pieredzi B2B un B2C sektoros kopš 2010. gada, un no 2022. gada janvāra arī DarbaGuru pārdošanas komandas vadītāja. Kopumā pārdošanas profesijā un komunikācijā ar cilvēkiem jūtas kā zivs ūdenī.
 

Apveltīta ar milzīgu spēju iedziļināties un saklausīt vissvarīgākās detaļas, kā arī orientējas dažādu biznesu procesos, veiksmīgi izprotot uzņēmumu un dažādu nozaru aktualitātes un vajadzības. Piemīt mērķtiecība un degsme sasniegt galamērķi, palīdz arī komandai sekmīgi tuvoties virsotnēm. Nav noslēpums, ka pārdošanas mērķiem jābut ambicioziem un nebūt ne viegli sasniedzamiem.
 

DarbaGuru piesaistījusi tādus klientus kā ELKO Grupa, Baltcom, P.M.G., Aloja-Starkelsen un daudzus citus.
 

Pārdošanas prasmes attīstījusi pie pārdošanas trenera Edgara Untāla. Iegūts bakalaura grāds starptautiskā biznesa virzienā, studējot LU Ekonomikas un vadības fakultātē. Šobrīd turpina studijas maģistrantūras programmā “Vadības psiholoģija un supervīzija” (RISEBA).

 

Kontakti saziņai: vita@darbaguru.lv

Pārdošanas projektu menedžere

Gita Golde

Ilggadēji darbojoties klientu apkalpošanas un pārdošanas jomā, patiesa interese un vēlme iedziļināties, izprast klienta situāciju un aktuālo vajadzību ir Gitai svarīgas kvalitātes, uz kurām viņa balstās. Tic, ka tikai patiesi ieklausoties, sadzirdot nianses un klientam būtiskos aspektus, tiek rasti atbilstošākie sadarbības risinājumi. Šo risinājumu meklēšana, atvērtība sadarbībā un iespēja sniegt klientiem profesionālu atbalstu tajā, kur esam jomas profesionāļi, - tas ir Gitas virzītājspēks un sniedz patiesu gandarījumu ikdienā. Ir patiess prieks darboties komandā, kur kvalitāte ir pār kvantitāti.
 

Vairāk kā 20 gadu profesionālā darbība bijusi saistīta ar pārdošanu un uz klientu orientēta servisa nodrošināšanu finanšu pakalpojumu un nekustamo īpašumu nozarē.
 

Iegūts bakalaura grāds LU studiju programmā "Finanšu menedžments". Profesionālās karjeras laikā attīstītas kompetences pārdošanas un cilvēkresursu vadībā. Interesējoties padziļinātāk par personāla vadību, 2021. gada nogalē pabeigts profesionālās pilnveides kurss "Digitālās kompetences personāla vadībā".
 

Kontakti saziņai: gita@darbaguru.lv

Klientu attiecību vadītāja

Karina Maslakova

Ilgus gadus vadījusi pārdošanas komandas un attīstījusi klientu servisu apdrošināšanas un bankas sfērā. Patīk palīdzēt klientiem sasniegt savus mērķus. Saklausīt un sadzirdēt savu klientu – pēc Karinas teiktā ir vissvarīgākais ikvienā biznesā, it īpaši, ja esi iesaistīts procesā, kad cilvēks meklē cilvēku, t.i., kad darba devējs meklē komandas biedru.

 

Iegūts bakalaura grāds tiesību zinātnē, studējot BSA. Šobrīd turpina studijas Rīgas Geštalta institūtā.

 

Kontakti saziņai: karina@darbaguru.lv

Klientu attiecību vadītāja

Vita Solovjova

Izaugsmes treniņi | Individuālas konsultācijas | Motivācija

Darbs ar dažāda veida klientiem jau vairāk kā 15 gadus, labi attīstītas komunikācijas spējas un individuāla iedziļināšanās klienta vajadzībās, spēja analizēt un uz risinājumu vērsta domāšana ir tas, kas mērķtiecīgi palīdz atrast vislabāko piedāvājumu katrā situācijā. Enerģija un pozitīva domāšana, spēja iedvesmot un iedrošināt ir dzīves pamatprincipi un galvenās vērtības, kas tiek nodotas arī apkārtesošajiem.

Augstāka izglītība psholoģijā un vadības zinātnēs, koučinga apmācības pie pasaules līmeņa treneriem, tādiem kā Tony Robbins, Dean Graziosi, Grant Cardone un citiem, ir tas, kas papildina jau iegūto pieredzi un palīdz iet tālāk jaunos izaicinājumos, lai sasniegtu labākos rezultātus.

 

Kontakti saziņai: solovjova@darbaguru.lv

Satura mārketinga speciāliste

Sigita Paula Cepleviča

Sociālo tīklu profilu uzturēšana I Klientu atbalsts

Satura un digitālā mārketinga speciāliste ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, veidojot dažādu nozaru uzņēmumiem saturu sociālajos tīklos. Nu jau vairāk kā četri gadi ir pavadīti DarbaGuru komandā, stāstot arī šī uzņēmuma stāstu, lai citi to sadzirdētu un pamanītu piedāvātos pakalpojumus. Ir atbildīga arī par DarbaGuru Personāla vadības kursu komunikāciju interneta vidē.
 

Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sabiedrības vadībā un sabiedrisko attiecību menedžera kvalifikāciju (RISEBA). Ilgu laiku strādāja šajā profesijā, bet jau studiju laikā sajuta, ka sirdij tuvāks tomēr ir satura un digitālais mārketings, ko tad arī laika gaitā padziļinātāk apguva dažādos kursos un pašmācības ceļā.

 

Kontakti saziņai: sigita@darbaguru.lv