DarbaGuru Academy lektore - Inga Daliba

DarbaGuru Academy lektore - Inga Daliba

Inga ir personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma DarbaGuru dibinātāja un vadītāja, praktizējoša rekrutiere un personīgās zīmolvedības konsultante. Viņa vairāk nekā desmit gadus darbojas personāla piesaistes un novērtēšanas jomā. Inga ir publicējusi vairākus rakstus par personīgā zīmola veidošanu karjerai un biznesam, kā arī ir grāmatas “Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana kandidātu uzrunāšanai” autore. Aktīva tīklotāja un blogere.

Inga par spēcīga personīgā zīmola nozīmi mūsdienās:

"Spēcīgs personīgais zīmols mūsdienās ir nepieciešams katram, kurš nopietni domā par karjeras vai uzņēmējdarbības attīstīšanu. Tas svarīgs katram, kurš vēlas kontrolēt un ietekmēt savu dzīvi, statusu un labklājību.

Personīgā zīmolvedība ir mērķtiecīga sava tēla veidošana. Līdzīgi tam, kā uzņēmumi izstrādā un popularizē savu tēlu, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk sadarbības partneru un klientu.

Mūsdienās personīgā zīmola jēdziens ir cieši saistīts ar interneta vidi un to informāciju, kas par Jums ir atrodama Google meklētājā. Tāpēc meistarklasēs runājam par e-reputāciju, profesionālu komunikāciju sociālajos tīklos un tīklošanas pasākumos. Individuālajās un grupu konsultācijās strādājam pie spēcīga LinkedIn profila izveides un pašprezentācijas sagatavošanas.

Es ticu, ka, mērķtiecīgi, neatlaidīgi un pārdomāti darbojoties, var sasniegt savas iecerētās profesionālās virsotnes. Mans mērķis ir palīdzēt uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt vairāk. Vienalga, vai tā būtu karjera, vai bizness."

Stāsta semināru un konsultāciju apmeklētāji:

"Ar DarbaGuru un Ingu Dalibu pirmo reizi sastapos profesionalitātes attīstības kursos, kur Inga dalījās pieredzē un zināšanās par LinkedIn konta milzīgajām iespējām un ieguvumiem sociālajā vidē. Novērtējot iegūto un sajūtot profesionālu attieksmi un informācijas saturu, nolēmu ar Ingu konsultēties arī turpmāk. Vēlāk jau tikāmies individuāli, lai konsultētos un mācītos par sociālo tīklu plašajām iespējām - nekļūdīgi. Arī šoreiz pretī saņēmu milzum daudz saturā nozīmīgas un svarīgas informācijas, kā arī laipnu un godīgu attieksmi un, viennozīmīgi, ieguvu partneri uz kuru paļauties arī turpmāk!"

Rolands Briņķis, SIA “Dabas Dots” īpašnieks

"Ingas Dalibas vadītā Linkedin nodarbība man ļāva apzināt tās nianses, ko sevī slēpj Linkedin platforma un padarīt manu CV un prezentāciju daudz profesionālāku. Inga sniedza labus padomus, gan CV daļas sakārtošanā, papildinot un izceļot būtisko, gan izskaidrojot dažādu papildus lauku nozīmi un to ietekmi uz rekrutēšanas speciālistiem.
Pēc semināra apmeklēšanas, bija prieks, ka manu profilu skatīja vairāk personu, kā arī pateicoties tam saņēmu atbilstošus darba piedāvājumus. Dalība seminārā noteikti var būt aktuāla tiem, kam nav laika un vēlmes pašiem iedziļināties platformas specifikā, kā arī ir vēlme rast profesionālu skatienu uz jau esošo informācijas izkārtojumu."

Sandra Kanča, Head of sub-department, line manager at Swedbank Latvija

"Ingas Dalibas vadītajā praktiskajā seminārā uzskatāmi izklāstīti knifi un triki, ko varat “izspiest ” no LinkedIn, par daudziem es pat nenojautu. Pats galvenais - semināra laikā praktiski tiek liktas lietā uzņemtās zināšanas.
Šīs gudrības varam apgūt arī pašmācības ceļā, taču varu teikt droši, tam būs jāvelta daudz, daudz stundas savā dārgā laikā. Turpretī pāris stundās ātri un kodolīgi apgūtās iemaņas noderēs kā biznesā, tā arī personīgiem karjeras mērķiem."

Uģis Kasparāns, CEO, CLM TRANSPORT

Ingas Dalibas piedāvāto semināru un konsultāciju tēmas: 

1. Profesionāla LinkedIn profila (privātā, uzņēmuma) izveide

2. Darba intervijas simulācija

3. LinkedIn uzņēmējiem un pārdevējiem: Kā piesaistīt mērķa klientu

4. LinkedIn personāla speciālistiem: Kā uzrunāt mērķa kandidātu

5. LinkedIn karjeras veidotājiem: Kā sastapt savu darba devēju

6. Kā izveidot spēcīgu personīgo zīmolu Facebook, LinkedIn un tīklošanā

7. Personāla atlases mārketings: Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana veiksmīgai kandidātu rekrutēšanai

8. Uzņēmēja spēcīga personīgā zīmola veidošana

9. Personīgā zīmolvedība karjeras veidotājam

10. Domāšanas skola tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Par grāmatu “Personāla atlases mārketings. Kā rekrutēt veiksmīgāk”

Atpakaļ