LTRK seminārs: Personīgā zīmolvirzība karjerai un biznesam

LTRK seminārs: Personīgā zīmolvirzība karjerai un biznesam
Photo by markus spiskey, CC license

Personāla atlases un konsultāciju uzņēmums DarbaGuru sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru š.g. 14.oktobrī 15:00 – 17:00 LTRK namā (Krišjāņa Valdemāra ielā 35, Rīgā) rīko semināru par tēmu – personīgā zīmolvirzība karjerai un biznesam.

Personīgā zīmolvirzība būtiska katram, kurš vēlas pats kontrolēt savu dzīvi – savus ienākumus, savu statusu, savu labklājību. To nosaka arī vēlme būt pašam, pašizteikties, pašrealizēties.

Personīgā zīmolvirzība (angļu, personal branding) ir prakse veidot sevi un savu karjeru līdzīgi kā uzņēmumi sabiedrībā veido un popularizē savu tēlu, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk sadarbības partneru, klientu, pircēju. Šī prakse palīdz sasniegt augstu konkurētspēju darba tirgū un gūt gan finansiālus, gan nemateriālus (uzmanību, popularitāti, simpātijas, atzinību, atpazīstamību u.tml.) panākumus citu cilvēku vidū.

Seminārā runāsim par to

  • kā interneta vidē izskatīties profesionāli (LinkedIn profils, vārds meklētājos);
  • kā iegūt priekšrocības darba tirgū;
  • kā sevi pozicionēt: kvalitāte vs kvantitāte;
  • kā izskaidrot vērtību tam, ko Tu dari, vienā teikumā;
  • kā strādāt ar saviem motivatoriem.

Eksperte:

Inga Daliba, profesionālās izaugsmes konsultante un rekrutiere

Deviņus gadus aktīvi darbojas personāla piesaistes un novērtēšanas jomā. Vairāku rakstu medijos par darba tirgu, darbinieku un darba meklēšanas procesa organizēšanu, personīgo zīmolvirzību autore. Personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma DarbaGuru valdes locekle.

Dalības maksa:

LTRK biedriem – vienam dalībniekam vienmēr par brīvu, katram nākamajam – EURO 12,80 + PVN, nebiedrien EURO 42,60 + PVN.

Reģistrēšanās: http://ej.uz/LPBS_141015

Atpakaļ