Jauno darbinieku online Onboarding procesa digitalizācija

Jauno darbinieku online Onboarding procesa digitalizācija

Jauno darbinieku onbordings ir stratēģisks process, kura laikā darbinieks tiek integrēts uzņēmuma kultūrā, iepazīstināts ar uzņēmuma vērtībām, un tas saņem visus nepieciešamos rīkus un informāciju, lai kļūtu par vērtīgu uzņēmuma daļu. Jo kvalitatīvāk šis process tiek veikts, jo lielāka iespēja darbiniekiem radīt patiesu piederības izjūtu un noturēt viņus ilgtermiņā.

Kā optimizēt laiku un efektivizēt šo procesu? Vai to ir iespējams darīt digitālā un interesantā veidā? Iepazīstieties ar Catalyst Latvia Onboarding digitalizācijas rīku!

23.03. plkst. 10.00-12.00

DarbaGuru un Catalyst Latvia meistarklase "Jauno darbinieku online Onboarding procesa digitalizācija"

Meistarklases ilgums: 2 stundas 

Meistarklase notiek Zoom.us platformā. Pirms sākuma tiek nosūtīta saite, lai varētu savlaicīgi pieslēgties konkrētai meistarklasei. Tāpat meistarklases gaitā Tev būs iespēja uzdot precizējošus jautājumus un iesaistīties diskusijā.

Meistarklasi vada Dace Stīpniece - online pasākumu un apmācību vadītāja, EnterTrainer, pasākumu organizatore, Catalyst Latvia vadītāja, BNI Segewold direktore

Dace Stīpniece ir pieredzējusi apmācību un komandas saliedēšanas pasākumu vadītāja, kas specializējas dažādu programmu izveidē, vadīšanā korporatīvo klientu komandām, palīdzot darbiniekiem attīstīt dažādas prasmes, kas uzlabo darbinieku efektivitāti, veicina motivāciju un iesaisti darba procesā. Apvienojot vietējās zināšanas un kompetenci ar pasaulē atzītām metodēm, viņa nodrošina izklaidējošus un vienlaicīgi izglītojošus pasākumus, izmantojot "entertraining" metodi.

Pieteikšanās meistarklasei: bezrindas.lv vai sigita@darbaguru.lv

Dalības maksa: 10 EUR

Papildu jautājumiem: +371 28 369 212 (Sigita)

Atpakaļ