Uzņēmuma emocionālais klimats – būtisks efektivitātes rādītājs

Uzņēmuma emocionālais klimats – būtisks efektivitātes rādītājs

Uzņēmumu darbinieku emocionālā labsajūta mainīgajos COVID-19 apstākļos ir kā bumba ar laika degli. Ārkārtas situācijas laikā tā ir nestabila, un nav skaidrs, kādas sekas sagaidāmas ne tikai individuāli katram darbiniekam, bet arī uzņēmumam kopumā.

Jau šajā sarežģītajā situācijā varam strādāt pie tā, lai darbinieki neizdegtu, lai būtu iesaistīti, kā arī lai strādātu efektīvi. Taču ne katram vadītājam ir pilnībā skaidrs, kā īsti jūtas viņa vadītā uzņēmuma/struktūrvienības darbinieki.

Varam kopīgi notestēt instrumentu uzņēmuma/struktūrvienības emocionālā indeksa noteikšanai, kurš ļauj izdarīt secinājumus gan par visa uzņēmuma, gan arī par atsevišķu struktūrvienību darbinieku sajūtām/emocijām šajā neparedzamajā laikā.

Nākamais solis – izdarīt secinājumus, izanalizējot rezultātus.

09.03. plkst. 10.00-12.00

Meistarklase "Uzņēmuma emocionālais klimats – būtisks efektivitātes rādītājs"

Meistarklases programma:

  • kas ir psihoemocionālais noskaņojums organizācijā, tā uzlabošanas iespējas;
  • uzņēmuma emocionālā noskaņojuma izpētes instruments;
  • kā vadīt emocionāli inteliģenti – neirozinātnē balstīti atzinumi.

Meistarklases mērķauditorija: seminārs jebkurai organizācijai, kura vēlas strādāt ar savu darbinieku psihoemocionālo klimatu, ar darbinieku labsajūtu un veselību darba vietā.

Meistarklases ilgums: 2 stundas online (ZOOM vidē), kura laikā izskatīsim gan tēmas teorētiskos aspektus, gan veiksim konkrētus praktiskus uzdevumus.

Pirms semināra katrs dalībnieks saņems saiti uz emocionālā indeksa noteikšanas vietni, kuru aicinām nosūtīt visiem sava uzņēmuma darbiniekiem. Semināra laikā apskatīsim testa kopējos rezultātus (anonīmi, bez norādes uz uzņēmumu).

Meistarklasi vada: Inese Sila, Mg.HR, GENOS emocionālās inteliģences testa praktiķe, koučs un trenere, integrālās attīstības praktiķe.

Pieteikšanās meistarklasei: bezrindas.lv vai sigita@darbaguru.lv

Dalības maksa: 10 EUR

Papildu jautājumiem: +371 28 369 212 (Sigita)

Atpakaļ