9. Grand Sales konferencē uzstāsies arī DarbaGuru vadītāja Inga Daliba

9. Grand Sales konferencē uzstāsies arī DarbaGuru vadītāja Inga Daliba

25. aprīlī Rīgā, Radisson Blu Daugava Hotel plkst. 10:00 – 18:00 notiks jau 9. pēc kārtas pārdošanas konference “Grand Sales”. Konferences organizatori biznesa semināru uzņēmums “Business Education Plus” sola, ka būs tikai vietējie runātāji un tikai praktiķi. Katra eksperta prezentācijas ilgums būs ne ilgāk kā viena stunda, un starp runātājiem ir arī “DarbaGuru” radītāja un vadītāja Inga Daliba.

Personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” vadītāja Inga Daliba šajā pārdošanas konferencē runās par tēmu “Kā veiksmīgi izmantot LinkedIn tīklu pārdošanā”. Pārējo ekspertu vidū, kuri arī dalīsies ar vērtīgiem ieteikumiem, būs pārdošanas stratēģiju konsultants Uģis Krūmiņš, līderības un vadīšanas konsultants Mihails Džondžua, pārdošanas treneris un konferences “Grand Sales” dibinātājs Jānis Viegliņš, konsultāciju uzņēmuma Motival vadītājs, ilggadējs paterētāju vērtību un motivācijas pētnieks Gatis Bolinskis. Konferencē būs arī diskusija-pieredzes apmaiņa starp dažādu gadu konkursu "Pārdošanas guru" un “Pārdošanas vadības guru” uzvarētājiem.

Programma

9.15 - 10.00 – Dalībnieku Reģistrācija, networking

10.00 – 12.00 – 1. sesija (divu spīkeru uzstāšanās)

10.00 – 11.00 Uģis Krūmiņš "CRM. Nākamajā rīta pēc skaistuma konkursa"

11.00 – 12.00 Inga Daliba „Kā veiksmīgi izmantot LinkedIn tīklu pārdošanā”

12.00 - 13.00 – Pusdienas, networking

13.00 – 15.00 – 2. sesija (divu spīkeru uzstāšanās)

13.00 – 14.00 Mihails Džondžua "Līderība pārdošanā: motivācijas un augstas efektivitātes radīšana un uzturēšana pārdošanas jomā" (šis spīkers uzstāsies krievu valodā)
14.00 – 15.00 Gatis Bolinskis “Algoritmi pārdošanas mākslā jeb kā savietot produktus ar klienta vēlmēm (arī viņa paša vēl neapzinātajām)”

15.00 - 15.30 – Kafijas pauze, networking

15.30 – 18.00 – 3. sesija (paneldiskusija un viena spīkera uzstāšanās)

15.30 – 17.00 Diskusija-pieredzes apmaiņa starp dažādu gadu konkursu "Pārdošanas guru" un “Pārdošanas vadības guru” uzvarētājiem:

Vigants Lesausks, pārdošanas treneris

- Terēze Riekstiņa, biznesa apmācību trenere, spēles “Pārdošanas maratons” autore

- Inese Pokule, nekustamo īpašumu speciāliste (uzņēmums Kivi Real Estate)

- Emīls Rijnieks, pārdošanas speciālists (strādājis Statoil, Tele2, Bite)

17.00 – 18.00 Jānis Viegliņš "Paaudžu vadība kopīgu mērķu sasniegšanai pārdošanā"

 

Konferences organizatori uzsver, ka visu ekspertu prezentāciju saturs būs veidots maksimāli praktisks, lai dalībnieki varētu iegūto informāciju un ieteikumus pielietot gan savas pārdošanas apjomu palielināšanai, gan arī pārdošanas nodaļu vadītāju un menedžeru profesionālisma izaugsmei.

Informācija par pieteikšanos un dalības maksu šeit

Atpakaļ