DarbaGuru vadītāja Inga Daliba biznesa forumā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” stāstīs par kandidātu uzrunāšanu sociālajos tīklos

DarbaGuru vadītāja Inga Daliba biznesa forumā “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” stāstīs par kandidātu uzrunāšanu sociālajos tīklos
LTRK

Š. g. 22. martā no plkst. 11:00 līdz 18:00 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks biznesa forums “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”. Pasākuma laikā dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja uzklausīt dažādu jomu ekspertu ieteikumus un gūt atbildes uz aktuāliem jautājumiem paneļdiskusiju ietvaros.

Šoreiz biznesa forumā tiks runāts par tādām uzņēmējiem svarīgām tēmām kā prasmīga inovāciju pielietošana, lai mūsdienu dinamiskajā vidē sekmīgi attīstītu uzņēmējdarbību, jauno tehnoloģiju izmantošana darba ražīguma un produktivitātes veicināšanai, kā arī diskutēsim par tehnoloģiju klātesamību un nozīmi mūsdienu procesos un kāpēc ir svarīgi veidot spēcīgu uzņēmēja personīgo zīmolu.

Biznesa foruma pirmajā daļā “Tehnoloģijas biznesā – izaicinājumi, ekspektācijas un to nepieciešamība” tiks apskatīta arī tēma “Mūsdienīga personāla atlase: mērķa kandidātu uzrunāšana sociālajos tīklos”. Par šo stāstīs Inga Daliba, kura ir personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” radītāja un vadītāja, rekrutiere, kā arī grāmatas “Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas kandidātu uzrunāšanai” autore.

DarbaGuru vadītāja Inga Daliba piedalīsies arī paneļdiskusijā un kopā ar citiem ekspertiem (tādiem kā Gatis Ginters no LSEZ, Gļebs Kiseļovs no ELKO EP Baltics, Kristaps Skutelis no TestDevLab, Agate Ambulte un Sandra Linaberga no IT Waffle Meetup) diskutēs par tehnoloģiju nozīmi biznesā.

Pasākuma otrajā daļā (“Kurzemes biznesa klubā”) notiks diskusijas ar ekspertiem. Diskusijas moderators būs LTRK Kurzemes reģiona nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs.  Noslēdzošajā daļā ar 40 minūšu diskusiju par tēmu "Mūsdienu uzņēmēja spēcīgs personīgais zīmols kā pamats veiksmīgai biznesa attīstībai" piedalīsies DarbaGuru Academy komanda: personīgās zīmolvedības konsultante Inga Daliba,  biznesa uzsākšanas un attīstības kouče Vineta Spoģe, valodas eksperte Aiga Veckalne, kā arī radošās domāšanas attīstīšanas treneres Dita Bogdāne un Evelīna Legzdiņa.

Pilna pasākuma programma un reģistrācija šeit: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-2019/programma

Atpakaļ