DarbaGuru atzīmē ceturto dzimšanas dienu

DarbaGuru atzīmē ceturto dzimšanas dienu
Free stock photo pexels.com

Dzimšanas diena vienmēr ir laiks, kad atskatāmies uz paveikto un uzstādot jaunus mērķus skatāmies nākotnē. Novembris ir arī sava veida atskaites punkts personāla atlases un konsultāciju uzņēmumam “DarbaGuru”, jo tiek svinēta uzņēmuma dzimšanas diena – šogad jau ceturtā.

Šis skaitlis uzņēmumam nebūt nav mazs un vēlreiz apliecina to, ka centība, mērķtiecība un neatlaidība vainagojas ar panākumiem. Uzņēmuma dibinātāja un vadītāja Inga Daliba šo gadu laikā vadījusi vairākus darbinieku atlases procesus Latvijā labi zināmu uzņēmumu kolektīviem un palīdzējusi satikties īstajiem darba devējiem un darba ņēmējiem.

Četru gadu laikā uzņēmums spējis radīt jaunus un alternatīvus risinājumus personāla atlasē, piemēram, aprūpētā darba sludinājuma projektu. “DarbaGuru” unikalitāte ir spēja efektīvi izmantot sociālos tīklus, kā kandidātu atlases rīku un tādējādi padarīt atlases procesu mūsdienīgāku. Šo gadu laikā uzņēmums spējis sasniegt teju 3000 sekotāju auditoriju sociālo tīklu kontos. Lai palīdzētu satikties uzņēmumam un darbiniekam “DarbaGuru” speciālisti veic ne tikai pilnu personāla atlasi, bet arī atsevišķu pakalpojumu – kandidātu novērtēšanu.

Aktīvi darbojoties un prezentējot sevi, kā vienu no nozarē redzamākajiem dalībniekiem, “DarbaGuru” ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kā arī biznesa organizācijas BNI (Business Network International) biedru vidū. Uzņēmuma vadītāja Inga Daliba vairākkārt sniegusi komentārus un vērtējumu par nozarē notiekošo tādos izdevumos kā “Dienas Bizness” un “Latvijas Avīze”, kā arī piedalījusies vairākās ar nozari saistītās konferencēs un vadījusi seminārus par personāla atlasē nozīmīgiem tematiem.

Uzņēmumam “DarbaGuru” ielikti spēcīgi pamati, lai turpinātu augt un attīstīties. Lai sasniegtām virsotnēm bagāts jaunais gads!


 

Atpakaļ