Par tīklošanas nozīmi uzņēmējdarbībā

Par tīklošanas nozīmi uzņēmējdarbībā
Biznesa augstskolas "Turība" publicitātes foto

26. oktobrī plkst.18.00 Biznesa augstskolā “Turība” (Graudu iela 68) notiks "Atvērtais networkings", kura tīklošanas daļu ar runu iesāks DarbaGuru vadītāja un aktīva tīklošanas pasākumu apmeklētāja Inga Daliba, izstāstot par tīklošanu un tās nozīmi uzņēmējdarbībā.

26. oktobrī plkst.18.00 Biznesa augstskolā "Turība" (Graudu iela 68) notiks "Atvērtais networkings", kura tīklošanas daļu ar runu iesāks DarbaGuru vadītāja un aktīva tīklošanas pasākumu apmeklētāja Inga Daliba, izstāstot par tīklošanu un tās nozīmi uzņēmējdarbībā.

Inga Daliba pasākumā stāstīs par savu pieredzi apmeklējot dažādus tīklošanas pasākumus Rīgā, par šo pasākumu veidiem un iespējām. Kopā analizēsim un formulēsim to, kas ir labas un kas sliktas tīklotāja iezīmes. Mācīsimies īsas, bet veiksmīgas pašprezentācijas (elevator pitch) prasmes.

Kas ir tīklošana jeb networking?

Tas ir kontaktu un attiecību izveides process, lai attīstītu uzņēmējdarbību, uzlabotu zināšanas un prasmes, paplašinātu ietekmes jomu vai kalpotu sabiedrībai.*

Mūsdienu uzņēmējs, kurš vēlas darboties kvalitatīvi, nevis kvantitatīvi, nav iedomājams bez veiksmīgu un uzticības pilnu attiecību veidošanas ar sadarbības partneriem, klientiem un piegādātājiem.

Tīklošanas sakarā mēs runājam par "siltu" kontaktu veidošanu. Tā ir ilgstošu attiecību veidošana un uzturēšana ar sadarbības partneriem, klientiem un piegādātājiem.

*Ivan R. Misner and Michelle R. Donovan. The 29% Solution: 52 Weekly Networking Success Strategies. Greenleaf Book Group, 2008

Atpakaļ