Meistarklase 24.05.: personīgā zīmola veidošana LinkedIn-ā

Meistarklase 24.05.: personīgā zīmola veidošana LinkedIn-ā

Kam nepieciešams "spēcīgs" LinkedIn profils? Pirmkārt, B2B pārdevējiem, mārketinga un sabiedrisko attiecību cilvēkiem. Otrkārt, personāla atlases speciālistiem un kandidātiem - karjeras veidotājiem. Treškārt, maziem un vidējiem uzņēmējiem, frīlanceriem, konsultantiem un lektoriem. Visiem tiem, kuriem jāpiesaista un mērķtiecīgi jāuzrunā vajadzīgie kontakti.

Personīgā zīmolvedība (personal branding) ir mērķtiecīga sava tēla veidošana, līdzīgi kā uzņēmumi izstrādā un popularizē savu tēlu, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk sadarbības partneru un klientu. Personīgais zīmols ir mūsdienu nepieciešamība gandrīz visiem: gan tiem, kuri darbojas pakalpojumu jomā, gan arī citiem uzņēmējiem un ārštata speciālistiem. Personīgā zīmolvedība noder ikvienam, kurš vēlas kontrolēt un ietekmēt savu dzīvi, statusu un labklājību.

Meistarklases galvenie temati:

- komunikācijas mērķa formulēšana;
- profesionāla LinkedIn profila izveide – vajadzīgā un liekā informācija tajā;
- biežāk pieļautās kontaktu veidošanas kļūdas;
- pašprezentācijas iespējas;
- profesionāla un efektīva valoda LinkedIn ierakstos;
- ieteikumi pareizai un saprotamai saziņai latviešu un angļu valodā.

Informācija par lektorēm:

Inga Daliba

Profesionālās izaugsmes konsultante, rekrutiere, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” vadītāja, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un “Business Network International” (BNI) biedre. Vairāk nekā desmit gadus aktīvi darbojas personāla piesaistes un novērtēšanas jomā. Grāmatas “Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana kandidātu uzrunāšanai” autore.

Aiga Veckalne

Aiga jau kopš bērnības ir aizrāvusies ar valodu un rakstīto vārdu. Studējot baltu filoloģiju Latvijas Universitātē, viņa devās papildināt valodniecības zināšanas Čehijā, kur saņēma uzaicinājumu veidot tulkošanas uzņēmuma “Skrivanek” filiāli Baltijā. Uzņēmumam gūstot panākumus, ilgus gadus Aiga vadīja un attīstīja uzņēmuma filiāles arī citās valstīs. Aigas daudzpusīgā pieredze gan valodniecībā un tulkošanā, gan starptautiskajā uzņēmējdarbībā ļauj izprast auditorijas vajadzības un sniegt efektīvas un noderīgas konsultācijas.

Dalības maksa:
- agrās rezervēšanas cena līdz 13. maijam 45 eiro + PVN
- vēlāk līdz 23. maijam 60 eiro + PVN

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), BNI Latvia un Lielbritānijas Tirdzniecības kameras (BritCham) biedriem 25% atlaide, meistarklases cena 45 eiro + PVN.

Pieteikšanās forma >>>

Atpakaļ