Vai man ir ko piedāvāt darba devējam?

Uz dažādiem amatiem kandidē simtiem pretendentu, kāpēc, lai izvēlētos tieši mani? Nereti pēc ilgāka laika, kad nav bijusi vajadzība piestrādāt pie sava CV, lai piedalītos konkursā uz jaunu darbavietu, mums no jauna pašiem sev jāatklāj – kas ir tā unikālā īpašība vai prasme, kāpēc šim amatam jāizvēlas tieši mani. Iepazīsties ar 5 padomiem, kā sev atgādināt par to, cik unikāli esam.

Ievies savu panākumu grāmatu

Brīžos, kad jūtamies slikti par to, ko spējam vai nespējam paveikt, jāmāk sev atgādināt par visiem tiem panākumiem, kas jau sasniegti. Pat nelielus sasniegumus ir vērts pieminēt savā panākumu grāmatā, lai atgādinātu sev uz ko esam spējīgi. Atgūta pārliecība par saviem spēkiem palīdzēs virzīties uz priekšu.

Pārskati ilgtermiņa mērķus

Nepastājies pie sasniegtā. Izvirzi sev gan īstermiņa, gan ilgtermiņa mērķus un ik pa laikam atgriezies pie tiem, lai apzinātu, kas ir paveikts, bet kas vēl jāpaveic. Izpildot iepriekš uzstādītos mērķus ir iespēja dot vietu jauniem un tādējādi turpināt savu pilnveidi.

Izzini sevi

Lai tiektos uz jaunām sasniegumu virsotnēm mums ir sevi arī ļoti labi jāpazīst, savukārt, lai sevi iepazītu – mums ir jāmeklē. Pievērs uzmanību tam, kas Tev patīk, sagādā prieku un gandarījumu, kas liek vilties un justies nekomfortabli. Izzini sevi un tādējādi Tev būs daudz vairāk ko sniegt gan savam darba devējam, gan līdzcilvēkiem.

10 līdz 15 lapas dienā

Aktīva cilvēka ikdiena ir piepildīta no rīta līdz pat vakaram, bet spēja šajā skrējienā atrast brīdi sev ir ļoti nozīmīga. Rodi iespēju dienā izlasīt no 10 līdz 15 lapaspusēm ar motivējošu literatūru - tas palīdzes Tev sasniegt savus mērķus.

Tici sevi

Mēs paši sev esam lielākie palīgi, lai sasniegtu tos mērķus, ko vēlamies. Ticība saviem spēkiem ir viena no galvenajām panākumu atslēgām, bet mēs varam sev palīdzēt arī ar dažādiem maziem palīgrīkiem, piemēram, motivējošu citātu pierakstīšanu un izvietošanu savā darbavietā vai mājās, vietās, kur tie ir viegli pamanāmi un kalpo mums par atgādinājumu, cik daudz mēs spējam paveikt.