DarbaGuru Academy aug, attīstās un mainās

DarbaGuru Academy aug, attīstās un mainās

Noslēdzies pirmais darbības gads, kas nesis nenovērtējamu pieredzi un daudzas jaunas tikšanās ar Personīgās zīmolvedības akadēmijas nodarbību apmeklētājiem. Izvērtējot paveikto un saņemto atgriezenisko saikni, esam piestrādājuši pie tā, lai sniegtu saviem apmeklētājiem vēl vērtīgāku saturu, vēl nozīmīgāku pieredzi un vēl paliekošāku emocionālu piedzīvojumu, kas ļauj bagātināties un sasniegt vairāk.

Līdz ar to 2019.gadā DarbaGuru Academy jeb Personīgās zīmolvedības akadēmija piedāvā sekojošus uzlabojumus savā darbībā.

Jauns vizuālais tēls

Kopā ar gafisko dizaineri esam izstrādājuši jaunu logotipu, kas precīzi atspoguļo akadēmijas vēstījumu. Tie ir divi savstarpēji virsotnēs savienoti trīsstūri - līderības simboli, vīrišķais un sievišķais pirmssākums, ārējā un iekšējā pasaule, dotais mirklis un mūžība. Logotipu papildina divas krāsas  - piesātināti dzeltenais un spilgti oranžais, kas ir vitalitātes un enerģijas paudējas. Centrā burts  - A  (alfa) - sākums lielām un nozīmīgām pārmaiņām, ko nes zināma izkāpšana no komforta zonas, atdalīšanās no pūļa, iziešana publikas priekšā un pastāvēšana par savām vērtībām.

Jauna tikšanās vieta

Turpmāk DarbaGuru Academy personīgās zīmolvedības meistarklases un viedsarunu (smarttalk) klubs notiks vienā no retajām jūgendstila ēkām pašā Rīgas vecpilsētas centrā - Neiburgs viesnīcā Jaunielā 25/27, Vecrīgā. Viesnīcas koncepts ideāli sasaucas ar akadēmijas vērtībām. Neiburgs ir "vieta, kur sastapt sevi - Tevi veido tas, kur Tu dzīvo, Tu esi tas, ko Tu ēd, un tas, ko Tu redzi."

Jauns koncepts

Ja pirmajos divos akadēmijas semestros mēs centāmies aptver visas iespējamās personīgā zīmola šķautnes, tās atklājot, attīstot un pilnveidojot, tad turpmāk DarbaGuru Academy koncentrēsies uz sešām pašām svarīgākajām:

  • efektīva pašprezentācija;
  • publiskā runa;
  • veiksmīga biznesa kontaktu veidošana;
  • publicitāte;
  • līderība;
  • ģērbšanās stils.

Nemainīgas vērtības

Neskatoties uz nozīmīgām iekšējām un ārējām pārmaiņām, nemainīgas paliek DarbaGuru Academy vērtības un misija - palīdzēt uzņēmējiem, vadītājiem, karjeras veidotājiem, neatkarīgiem speciālistiem (frīlanceriem), lektoriem un publiskām personām sasniegt savā profesionālajā jomā vairāk.

Joprojām Personīgās zīmolvedības akadēmijas klientiem ir pieejamas gan publiskās meistarklases, gan semināri uzņēmumos (in-house), gan individuālās konsultācijas un personīgās zīmolvedības sesijas.

DarbaGuru Academy - tiem, kuri vēlas sasniegt vairāk

Atpakaļ