DarbaGuru Academy lektore - Irēna Jankovska

DarbaGuru Academy lektore - Irēna Jankovska

Irēna Jankovska ir stila konsultante, kura, pielietojot savu plašo pieredzi un zināšanas apģērbu, aksesuāru un make-up jomā, palīdzēs jums izveidot savu unikālo vizuālo tēlu, kas savukārt kalpos panākumiem karjerā un biznesā.

Irēna par sevi un meistarklašu tēmām:

"Es esmu cilvēks, kas ļoti pievērš uzmanību tam, kas rakstīts starp rindām.

Nereti es daudz vairāk par Jums uzzināšu, pēc tā, kā Jūs sevi neapzināti pasniedzat gan apģērbā un aksesuāros, gan savā verbālajā un neverbālajā runā. Un, visticamāk, saviem secinājumiem es noticēšu vairāk, nekā tam, ko Jūs par sevi teiksiet. Tādēļ ir svarīgi, vienu no ekspresīvākajām mūsu vizītkartēm, neatstāt novārtā.

Savu diplomu psiholoģijā es vienmēr esmu pielietojusi mazo uzņēmumu attīstībā, PR sfērā un darbā ar klientiem. Savukārt, savu daudzveidīgo pieredzi modes industrijā, es praktizējos izmantot, kā psiholoģisku instrumentu visdažādākajās cilvēku dzīves sfērās.

Piedāvāju mums satikties, lai Jūsu “virsraksts” atbilstu Jūsu “saturam”. Ar pavisam nelielu piepūli, mainoties sev par labu, var sasniegtu savus mērķus, pārvarot savā ceļā mazāku pretestību.

Uz drīzu tikšanos!"

Stāsta Irēnas klienti:

“Pie Irēnas pēc padoma esmu vērsusies vairākas reizes - viņa ir ātra pilnvērtīgās atbildēs, zinoša jomā un labi izjūt katru cilvēku attiecīgajā situācijā (ikdienā, ballītē vai svarīgā konferencē). Viņa ir starojoša, maiga un sievišķīga, līdz ar to sarunas un diskusijas, kas citiem var būt neērtas, pārvēršas rotaļīgā spēlē. Spēcīgā interese par vizuālo koptēlu rezultējas ar profesionālu-eksperta līmeņa konsultantu. Vairāk šādu speciālistu iesaiste palīdz veidot harmoniju starp cilvēka iekšējo un ārējo tēlu!"

Dagnija Veide, Personāla vadītāja.


"Irena Jankovska was employed by our Latvian based photo studios as a studio development manager.  In that time she helped organise our office, PR projects, deal with clients and also bring in sales. She assisted in building our team of in house photographers and the premises itself. She was an excellent employee and I can recommend her as a person who knows how to present things."

Emmanuel Manny Cohen

"Empātiska, radoša, zinoša, iedvesmojoša un aizrautīga – tie ir pirmie vārdi, kas nāk prātā, domājot par Irēnu. Viņas kompleksa pieeja ārējā izskata sakārtošanā un personīgā stila izkopšanā, kā arī spēja izprast klienta raksturu un vajadzības dara brīnumus, uzlabo garastāvokli un maina uztveri. Arī viņa pati vienmēr ir spilgts piemērs tam, ko māca un iesaka citiem."

Aiga Veckalne

Atpakaļ