10 iemesli, kāpēc neesat tik veiksmīgs, kā varētu būt

10 iemesli, kāpēc neesat tik veiksmīgs, kā varētu būt
Free stock photo pixabay.com

Jūs darāt to, kas Jums sagādā prieku, un šķiet, ka arī Jūsu personīgais zīmols un karjera lieliski attīstās, tomēr bieži vien mēdzat aizdomāties, ka varbūt kaut ko darāt nepareizi. Varbūt viena neveiksme atgādina par kādu citu, un tas vedina uz domām, ka Jūsu personīgā zīmolvedība varēja būt veiksmīgāka. Ir daži būtiski iemesli, kas traucē gūt labākus panākumus Jūsu karjerā.

1. Slinkums

Katram cilvēkam nākas saskarties ar slinkumu, arī veiksmīgiem uzņēmējiem ar iedvesmojošu personīgo zīmolu, un tas nav nekas slikts. Bieži vien slinkums rodas no pārstrādāšanās. Pieņemiet to un atlaidiet, un vienmēr paturiet prātā, ka veiksmīgi karjeras cilvēki ir guvuši panākumus tikai tāpēc, ka viņi ir kaut ko darījuši, nevis atlikuši uz vēlāku laiku vai izvairījušies no pienākumiem.

2. Bailes

Jūs baidāties no citu cilvēku viedokļa, baidāties izkāpt no komforta zonas, uzdrīkstēties īstenot savas ieceres vai pamēģināt ko jaunu. Ikviens cilvēks saskaras ar bailēm, bet, kad tās tiek pārvarētas, gandarījums ir vēl lielāks. Vai esat aizdomājies, cik daudz Jūs būtu sasniedzis savā dzīvē, ja vairāk uzdrīkstētos pārvarēt bailes un piekrist izaicinājumiem? Padomājiet par to!

3. Negativitāte jeb pesimisms

Bieži vien apkārtējie cilvēki nevēlas, ka kāds cits ir veiksmīgāks par viņiem pašiem, un tādēļ viņi var negatīvi ietekmēt citu cilvēku izaugsmi, sakot, ka nav vērts mēģināt, jo tāpat neizdosies. Izvairieties no tādiem cilvēkiem un esiet kopā ar tiem, kas Jūs iedvesmo, iedrošina un atbalsta!

4. Beidziet tik daudz domāt!

Jūs mēdzat pārāk daudz analizēt un domāt par to, ko Jums vajadzētu darīt vai ko Jūs varētu darīt, un tad Jūs sākat iedziļināties, vai to vispār ir iespējams izdarīt... Darītāji no domātājiem atšķiras ar to, ka viņi dara un dabū to, ko vēlas iegūt, tāpēc nedomājiet tik daudz. Dariet un sasniedziet savus mērķus!

5. "Viņi"

Jūs mēdzat savās neveiksmēs vainot citus. Piemēram, „viņi” ir vainīgi pie tā, ka Jūsu projekts nesasniedza tādus rezultātus, kādus iecerējāt, vai ka nedabūjāt algas paaugstinājumu. Patiesībā nav tādu „viņu”. Jūs pats esat savas dzīves noteicējs! Tikai Jūs pats varat sasniegt savus mērķus un attīstīt personīgo zīmolvedību tieši tā, kā vēlaties!

6. Laika izšķiešana

Jūs mēdzat nevajadzīgi izšķiest laiku darbiem, kas nav produktīvi, vai iesākat darīt reizē vairākus darbus, un rezultātā visi ir izdarīti pavirši. Izvērtējiet prioritātes un ieguldiet produktīvi savu laiku tajos darbos, kas šķiet vērtīgāki!

7. Sociālie mediji

Tie spēj gan Jums palīdzēt sasniegt panākumus, gan arī apstādināt. Jūs sociālajos medijos pavadāt pārāk daudz laika. Iespējams, ka 50% no sava darba laika Jūs pavadāt sociālo mediju vidē. Jūs to apzināties, bet nespējat mainīt savu ieradumu. Padomājiet, cik daudz nozīmīgu darbu Jūs būtu paveikuši, ja tērētu vairāk laika kam svarīgākam!

8. Šaura domāšana

Jūs dzīvojat šodienai, rītdienai, varbūt nākamajai nedēļai, bet nemēģināt domāt par to, kā Jūsu personīgais zīmols un karjera būt attīstījusies pēc gada vai varbūt pat pieciem gadiem. Pamēģiniet nospraust lielāku mērķi un centieties to sasniegt!

9. Nevēlēšanās

Jūs patiesībā nevēlaties būt veiksmīgs un gūt lielākus panākumus. Jūs par tiem sapņojat, bet baidāties, kā tie ietekmēs Jūsu dzīvi, baidāties no pārmaiņām. Jūs nevēlaties izkāpt no komforta zonas, bet tikai tā ir iespējams sasniegt daudz vairāk.

10. Neticība

Jūs tā īsti līdz galam neticat, ka varat sasniegt savus mērķus un ka tie var kļūt par īstenību. Jums šķiet, ka ir tikai daži izņēmumu gadījumi, kad varat dabūt to, ko vēlaties. Ja Jūs turpināsiet tā domāt, neko nesasniegsiet, un šī neticamība apstādinās Jūsu personīgā zīmola izaugsmi un veiksmes stāstu.

Atpakaļ