Vēstuļu paraugi kontaktu veidošanai LinkedIn-ā

Atverot savu LinkedIn profilu, nereti atradīsi vairākus ziņojumus ar lūgumu pievienot savu paziņu lokam, kuru starpā parasti ir esošie vai bijušie kolēģi, kādā pasākumā satiktie cilvēki, rekrutieri un dīvainie nezināmie. Taču neatkarīgi no šī statusa, visi ziņojumi ir ar vienādu vēstījumu “I’d like to add you to my professional network on LinkedIn.” (“Es vēlos pievienot Tevi manam profesionālo kontaktu lokam LinkedIn-ā”).

Neviļus rodas jautājums, ar kādu nolūku konkrētais cilvēks atsūtījis šo ielūgumu? Sajūta, no kuras grūti atbrīvoties, ka esi kāda sociālo tīklu fana kolekcijas daļa, kurš cenšas iegūt statistiku “500+”, lai apliecinātu savu popularitāti.

Kamdēļ lai neizmantotu šo 300 simbolu laukumu, lai īsumā pateiktu galveno - uzdotu interesējošo jautājumu, pateiktos par kaut ko, uzaicinātu uz pārrunām u.tml. Reizēm tas var gan ietaupīt laiku, gan novērst nesaprašanos, gan būt sākums veiksmīgai sadarbībai.

Lūk, 10 uzaicinājuma vēstuļu paraugi, kurus vari izmantot kontaktu veidošanai LinkedIn-ā.

* * *

Sveicināti, Jāni!

Lai gan man nav bijusi iespēja strādāt kopā ar Jums, es esmu dzirdējusi daudz pozitīvu atsauksmju par Jūsu pārdošanas metodēm un prasmi strādāt ar sarežģītiem klientiem. Cerams kādreiz redzēšu Jūs darbībā. Priecāšos kādu dienu satikties klātienē vai apmainīties ar idejām!

Veiksmi darbos vēlot,

Inga

* * *

Sveicināti, Līga!

Man patiess prieks, ka pievienojāties mūsu produktu attīstības departamentam. Komandas saliedētība, inovācijas un apņemšanās vienmēr atrast labāko testēšanas metodiku, ir galvenie iemesli, kāpēc es jau piecus gadus strādāju DarbaGuru uzņēmumā.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Inga

* * *

Sveicināti, Ērik!

Man bija patīkami strādāt kopā ar Tevi no 2006. līdz 2007. gadam X projektā. Ieviestie risinājumi palīdzēja ievērojami uzlabot informācijas apmaiņu uzņēmumā. Šobrīd darbojos jaunā Y projektā un man būtu nepieciešams Tavs padoms. Vai varētu palīdzēt man ar CMS risinājumiem?

Ar cieņu,

Inga

* * *

Sveiks, Jāni!

Bija prieks Tevi satikt vakardienas konferencē par projektu vadību. Noteikti gribētu vairāk uzzināt par Tavu pēdējo projektu, ko realizēji ar ES fondu atbalstu. Uzturam kontaktus!

Līdz saziņai!

Inga, +371 29554294

* * *

Sveicināti, Juri!

Tā bija lieliska uzstāšanās vakardienas konferencē par tēmu “Kā piesaistīt klientus ar sociālo tīklu palīdzību”. Piefiksēju sev daudz noderīgas informācijas. Labprāt sekotu Jūsu darbības aktualitātēm, kā arī apmeklētu vēl kādu Jūsu vadīto semināru.

Ar cieņu,

Inga

* * *

Cienījamā Lapiņas k-dze!

Esmu RSU maģistratūras pēdējā kursa studente, kura aktīvi interesējas par sabiedrisko attiecību tendencēm mūsdienās. Šobrīd izstrādāju maģistra darbu par minēto tēmu, tāpēc augsti novērtētu Jūsu piekrišanu tikties ar mani klātienē, lai izrunāt prakses iespējas Jūsu uzņēmumā.

Ar cieņu,

Inga

* * *

Sveicināti, Pēteri!

Esmu praktizējoša žurnāliste-frīlancere, gatavoju rakstus par finanšu sfēru izdevumiem “X”, “Y”, “Z”. Jūsu ievietotie ieraksti, tirgus situācijas vērtējumi, prognozes ir ļoti profesionāli sagatavoti. Gribētu lūgt Jūsu komentārus, viedoklis par ... tēmu. Vai varu nosūtīt Jums interesējošos jautājumus?

Paldies jau iepriekš par atbildi!

Inga

* * *

Sveicināti, Sergej!

Šobrīd aktīvi meklēju Vadošo Java programmētāju starptautiskam mediju uzņēmumam. Vai būtu interese izskatīt darba piedāvājumu?

Būšu pateicīga par drīzu atbildi!

Ar cieņu,

Inga

* * *

Labdien, Ilze!

Esmu patiesi sajūsmināta par mārketinga stratēģiju un aktivitātēm, ko Jūsu kompānija realizējusi jaunās kafejnīcas “X” atpazīstamības veicināšanai. Tā kā esmu ēdināšanas uzņēmuma īpašniece būtu priecīga ar Jums sadarboties. Vai varam sazināties, lai norunātu tikšanos un apspriestu mūsu sadarbības iespējas?

Ar cieņu,

Inga, restorāna “Y” vadītāja

+ 371 ..................

* * *

Labdien, Anna!

Paldies par dalību mūsu uzņēmuma “X” organizētajā pasākumā. Labprāt uzturētu ar Jums kontaktus, lai nepieciešamības gadījumā varētu palīdzēt ar praktisku padomu uzņēmuma attīstības veicināšanai. Kā arī atbildētu uz papildus jautājumiem.

Veiksmi darbos vēlot,

Inga, Jūsu klientu konsultante

+ 371 ..................