Meistarklase "Kā izmantot savu LinkedIn profilu starptautiskajā uzņēmējdarbībā"

Meistarklase "Kā izmantot  savu LinkedIn profilu starptautiskajā  uzņēmējdarbībā"

Jūsu LinkedIn profils ir klientu piesaistīšanas instruments. Š.g. 9.novembra meistarklasē mācīsimies efektīvi un iedarbīgi izmantot savu LinkedIn profilu.

Meistarklases galvenās tēmas:

1. Sociālā pārdošana

- Īpaši meklēšanas uzdevumi.

2. Profila pilnveidošana 

- Desmit būtiskākās profila iezīmes. 

3. Uzņēmuma lapa 

- Statistika un sekotāji.

4. Statusa atjaunināšana vai informatīvs raksts 

- Satura stratēģija. 
- Vērtīgi padomi.

Visiem dalībniekiem nepieciešams klēpjdators/planšetdators un LinkedIn profila pieteikšanās kodi.
Apmācību laikā būs pietiekami daudz iespēju uzdot jautājumus.
Darba valodas: latviešu un angļu.

Meistarklasi vada sociālo mediju eksperte no Nīderlandes Katarina Hartgers.

Par lektori:

Katarinas māte ir latviete un tēvs – nīderlandietis. Viņa ir dzimusi un uzaugusi Amsterdamā, Nīderlandē. 1993. gadā Katarina ieradās Latvijā, lai gadu laukos palīdzētu vecmāmiņai slaukt govis. Tomēr ieceres mainījās, un Katarina palika Rīgā – turklāt 11 gadus plānotā gada vietā.

Vairākus gadus Katarina strādāja Nīderlandes vēstniecībā Rīgā Tirdzniecības veicināšanas departamentā, pēc tam bija tulkošanas biroja/ izdevniecības īpašniece. 2004. gadā viņa kļuva par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Nīderlandē.

Šajā amatā strādājot, tika gūta pieredze darbā ar sociālajiem medijiem, jo tā vislabāk varēja veicināt Latvijas produktus/pakalpojumus Nīderlandē.

2010. gadā Katarina atkal kļuva par uzņēmēju un nodibināja sociālo mediju uzņēmumu. Viņa ieguva sociālo mediju speciālistes izglītību un ir specializējusies sociālo mediju stratēģiju izveidē un ieviešanā uzņēmēju darbā.

Pašlaik Katarinas darbs ietver arī sociālo mediju pārvaldi. Tas nozīmē, ka uzņēmēji ziņu rakstīšanu un ievietošanu sociālajos tīklos uztic Katarinai, un daļa viņas darba ir kursi par sociālajiem medijiem; sociālo mediju plāna sagatavošana, reklāmu izvietošana vietnē Facebook, kā lietot Instagram, un vispieprasītākais ir workshop Social Selling & acquisition ar LinkedIn profilu.

Meistarklases norises datums: 2018.gada 9.novembris 10:00 - 13:00

Meistarklases norises vieta: Dzirnavu ielā 57A, Rīgā, kopstrādes telpās "Regus", 2.stāvā

Dalības maksa vienam cilvēkam - 49 EUR
10% atlaide IIZI kupona īpašniekiem, LTRK un BNI biedriem

Papildu jautājumiem: academy@darbaguru.lv vai +371 28 369 212 (Sigita)

Stāsta meistarklases apmeklētāji:

Meistarklase bija ļoti profesionāla un praktiska. Uzzināju daudz jaunu, noderīgu informāciju par LinkedIn darbības principiem. Paldies!

(Artūrs Žaka, Sonora Sales Manager)

Man bija lieliska iespēja piedalīties DarbaGuru Academy rīkotajā meistarklasē “Kā izmantot savu LinkedIn profilu starptautiskajā uzņēmējdarbībā”, kuru vadīja Katarina Hartgers. Trīs stundu garajā meistarklasē tika izstāstītas un parādītas galvenās un svarīgākās lietas, kas noteikti būtu jāievēro, veidojot savu profilu LinkedIn, lai tas būtu saistošs esošajiem un potenciālajiem biznesa partneriem.

Katarina viennozīmīgi ir ļoti zinoša un savas jomas eksperte. Prezentācija tika veidota strukturēti, loģiskā un viegli uztveramā veidā. Visas detaļas tika izklāstītas saprotami, un ļoti patika, ka tika izmantoti reāli piemēri, parādot, kā visas nozīmīgās nianses izskatās reālos profilos un ka tiešām katrs sīkums ir ļoti svarīgs.

Mēs bijām vairāki cilvēki no dažādām uzņēmējdarbības sfērām. Katarina atrada laiku un iedziļinājās katrā no tām, pastāstot un iesakot labākos risinājumus, kā mums katram veidot savu LinkedIn profilu, lai tas būtu interesants un saistošs mūsu jomas interesentiem. Tādā veidā paverot vairāk iespējas sasniegt jaunus potenciālos klientus ārpus Latvijas.

LinkedIn ir viens no svarīgākajiem kanāliem, kuru noteikti vajag izmantot, lai prezentētu sevi un uzņēmumu starptautiskajā vidē.

(Solveiga Jansone, Junior export manager, JSC “Putnu fabrika Ķekava”)

Atpakaļ