Personāla atlases pakalpojumi

Ir aktuāla vakance? Meklējat kvalificētu speciālistu savai komandai vai prasmīgu vadītāju? Uzticiet savas rūpes mums!

DarbaGuru.lv personāla atlases speciālisti ar vairāku gadu praktisku pieredzi konkrētajā jomā ir gatavi sniegt kvalitatīvus pakalpojumus.

Atlases procesa laikā īpaša uzmanība tiek pievērsta ne tikai kandidāta profesionālajām kompetencēm, bet arī personībai un rakstura kvalitātēm, kas ir svarīgs un aktuāls rādītājs, lai potenciālais darbinieks pēc iespējas vieglāk iekļautos jaunā kolektīvā, pielāgotos darba specifikai un ātrāk sasniegtu rezultātus. Lasīt vairāk »

Konsultācijas karjeras veidotājiem

Meklē jaunu darbu vai esi gatavs karjeras izaicinājumiem? Izmanto profesionāļu palīdzību!

Katrs no mums dzīvē meklē īstos cilvēkus. Savus cilvēkus, kuriem var uzticēties, kuri var sniegt vērtīgu padomu vai atbalstīt sarežģītā situācijā - savu skolotāju, savu ārstu, savu juristu. Līdzīgi kā citās dzīves sfērās, tā arī darba jomā ir labi atrast savu padomdevēju, savu karjeras konsultantu, savu darba guru.

Kur un kā atrast darbu vai iegūt kāroto amatu? Kā veiksmīgi izturēt darba interviju? Kā sevi veiksmīgi pozicionēt reālajā un interneta vidē, lai darba devējs pats Tevi uzrunā? Kas nepieciešams, lai sasniegtu savu profesionālo virsotni? Atrodi atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem pie sava konsultanta!

Lasīt vairāk »

Vakances
Visas vakances »
Esi gatavs jauniem karjeras izaicinājumiem?

© 2015 DARBA GURU
PĀRPUBLICĒJOT VAI CITĒJOT ATSAUCE UZ WWW.DARBAGURU.LV OBLIGĀTA!